Grabowski nie akceptuje męża swojej córki, Pawła Domagały? Po tych słowach wielu widzów zamurowało

Grabowski nie akceptuje męża swojej córki, Pawła Domagały? Po tych słowach wielu widzów zamurowało Źródło: instagram/paweldomagala/

Paweł Domagała od 6 lat jest szczęśliwym mężem córki znanego aktora. W ostatnim czasie zagościł na kanapie popularnego talk show Kuby Wojewódzkiego. W trakcie rozmowy, Andrzej Garbowski został wprost zapytany czy akceptuje swojego zięcia. Teraz jego fani już nie mają wątpliwości.

Paweł Domagała w 2013 roku stanął na ślubnym kobiercu, by wypowiedzieć sakramentalne "tak". Wybranką jego serca jest córka bardzo znanego aktora - Zuzanna Grabowska. W ostatnim czasie w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że aktor, a zarazem teść Domagały, nie przepada za mężem swojej córki. Grabowski wreszcie zabrał głos w sprawie. 

Paweł Domagała nie przypadł do gustu rodzinie swojej żony?

W ostatnim odcinku popularnego talk-show Kuba Wojewódzki na kanapie zagościł jeden z popularniejszych aktorów - Andrzej Grabowski. Mężczyzna w trakcie wywiadu chciał zareklamować swoją niedawno wydaną płytę. Prowadzący program znany jest ze swoich zgryźliwych komentarzy i bezpośrednich pytań, dlatego też tym razem nie mogło być inaczej.  

Wojewódzki zapytał wówczas aktora czy skoro ten wydał płytę, to potrafi w ogóle śpiewać. Grabowski bez chwili namysły i najmniejszego skrępowania odpowiedział wprost "nie". Prowadzący postanowił zatem pociągnąć wątek dalej i nawiązał do męża jego córki, który jest muzykiem. Aktor już chciał wypowiedzieć się na jego temat, gdy nagle zapomniał, kim właściwie on dla niego jest.  

- Bo Paweł... Kim jest Paweł Domagała? - zapytał zakłopotany aktor. 

Kuba Wojewódzki, gdy zobaczył, że mężczyzna nie potrafi określić, kim dla nie niego jest Domagała, nie mógł oczywiście odpuścić sobie żartobliwej odpowiedzi. 

- Zięciem! - wykrzyczał prowadzący. 

Grabowski przyznał, że mając określenia: zięć, teść, stryj, nigdy nie był w stanie odróżnić, kto jest kim. Ostatecznie nie wybiło go to z rytmu i szybko określił, jaki według niego jest muzyk.

- Paweł Domagała jest fantastycznym facetem-odparł. 

Na stwierdzenie Wojewódzkiego, że Domagała w przeciwieństwie do teścia potrafi śpiewać, żartobliwie wyznał powód, dla którego wydał płytę. 

- Dlatego nagrałem płytę, żeby posłuchał i powiedział: "Jak ja ładnie śpiewam" - wyznaje aktor serialu "Świat według Kiepskich" 

Wojewódzki postanowił wprost zapytać o jego relacje z zięciem. Prowadzący dopytywał, czy prawdą jest, że nie szczególnie przepada on za mężem swojej córki. Grabowski bez chwili namysłu dopowiedział.

- To wszystko jest nieprawda. Nie wkurza mnie - oznajmia aktor. 

Zatem muzyk może odetchnąć z ulgą. Chyba każdy mężczyzna może potwierdzić, że nie ma nic gorszego niż  brak akceptacji ze strony teściów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Grabowski o swojej chorobie i powodzeniu u kobiet

Podczas wywiadu, Kuba Wojewódzki nie szczędził pytań na bardzo osobiste tematy. Andrzej Grabowski nie miał jednak żadnego problemu z udzieleniem szczerych odpowiedzi, które zaspokoiłyby ciekawość prowadzącego.  

Wojewódzki zdecydował się nawiązać do choroby, z którą już, od jakiegoś czasu zmaga się Grabowski i w wyniku której znacznie schudł. Aktor postanowił nieco przybliżyć ten temat wszystkim słuchaczom.  

- Wycięli mi część żołądka i schudłem dzięki temu 40 kg. Nie jestem na żadnej diecie. Nie jestem na diecie jakościowej, a ilościowej - wyznał.

Kuba zapytał również Grabowskiego, czy ten korzysta z bardzo widocznej zmiany w swoim wyglądzie i stara się podrywać kobiety.  

- Kobiety już się mną nie interesują. Mężczyźni zresztą też, uprzedzając twoje pytania - odparł mężczyzna, drwiąc.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Antek Królikowski pokazał PIĘKNĄ dziewczynę! Fani są WNIEBOWZIĘCI: "Nareszcie jakaś normalna dziewczyna"
  2. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  3. Mąż Kory dopiero teraz zdecydował się ujawnić porażające kulisy jej walki z rakiem. Gdyby nie to, żyłaby o wiele krócej, metoda nie spodoba się wielu
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: PLEJADA

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News