Syn uwielbianej pary aktorskiej Polsatu wystąpił w teledysku Domagały. Podobny do rodziców?

Syn uwielbianej pary aktorskiej Polsatu wystąpił w teledysku Domagały. Podobny do rodziców? Źródło: youtube.com/pawel-domagala/

Paweł Domagała zaskoczył swoich fanów, występując o boku syna jednej z najpopularniejszych par aktorskich w świecie polskiego show-biznesu. Nowy teledysk artysty, promujący jego singiel "Czasami" cieszy się wielką popularnością, a dla dziecka może być to szansa prawdziwej kariery.

Paweł Domagała, który cieszy się obecnie wielką popularnością z racji występowania w roli piosenkarza pochwalił się czymś niesamowitym. Do roli dziecka w swoim najnowszym teledysku promującym piosenkę "Czasami" zaprosił syna znanej pary aktorskiej, występującej m.in. w telewizji Polsat. Fani aktora są zachwyceni, a rodzice chłopca dumni i wróżą mu wielką karierę.

Paweł Domagała chwali małego aktora ze swojego teledysku

Aktor i piosenkarz, który promuje właśnie swój hitowy album "1984" zaskoczył swoich widzów, publikując na YouTube teledysk do jednej, z najbardziej hitowych piosenek z płyty - "Czasami". Artysta, będąc dumny ze swojego sukcesu zdecydował się podziękować odtwórcy roli syna w teledysku, a zarazem dziecka swoich dobrych przyjaciół.

Antonii Cieszyński, to syn Alżebty Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego, który w klipie wypadł tak zadowalająco, że komplementów nie szczędził mu sam autor piosenki zaznaczając, że rola chłopca w teledysku jest bardzo dobra i pokazuje talent, jaki odziedziczył po swoich rodzicach.

- Dziękuje wszystkim, bez których nic by nie było, a szczególnie małemu Antkowi, jesteś geniuszem, a wszyscy jesteście wspaniali i kocham Was - napisał muzyk na swoich social mediach.

Lenska jest dumna ze swojego dziecka

Udział swojego syna w teledysku podsumowała także Alżbeta Lenska, która nie kryła dumy, że wychowała sobie aktora, który już w debiucie wypadł iście rewelacyjnie. Kobieta, która także była zaangażowana w projekt i wystąpiła w klipie w gościnnej roli barmanki zaznaczyła, że nie spodziewała się sama, że jej dziecko przejawia aż taki talent.

- Dla mnie kochany synek jest najlepszy - kocha, tuli, jest mądry i grzeczny, a to, co widzicie w teledysku to prawdziwa gra aktorska! Kto by pomyślał, że taki zdolniacha z niego w każdej dziedzinie... Kocham jak nigdy łobuza z ekranu - Paweł...nie o Tobie mówię jakby co, ale Tobie dziękuję! Za wsparcie modlitwą rok temu, a teraz za zaufanie Antosiowi - pisała na Instagramie aktorka.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny aktor odnalazł miłość w ostatnich latach życia. Sielankę przerwała nagła śmierć
  2. Halina Kunicka wywołała SKANDAL sesją z 2-miesięcznym synkiem. Ludzie byli okrutni: „Mówili, że urodziłam niepełnosprawne dziecko”
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej. Szefowa Wiadomości sromotnie przegrała z gwiazdami TVN

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News