Maturzyści nie mogli uwierzyć. Na ich studniówkę bez zaproszenia wparował Paweł Domagała

Maturzyści nie mogli uwierzyć. Na ich studniówkę bez zaproszenia wparował Paweł Domagała Źródło: Screen YouTube/TVN

Paweł Domagała jest jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Wielu fanów marzy, aby mieć jego występ w kameralnej atmosferze. Maturzyści nie mogli uwierzyć, kiedy gwiazdor przyszedł na ich studniówkę. Dla wielu to koncert marzeń.

Paweł Domagała od jakiegoś czasu cały czas nas zaskakuje. To nie tylko fenomenalny muzyk. Piosenkarz wie, jak poprawić wizerunek swojego zespołu i jednocześnie dać swoim fanom to, czego od niego oczekują. Nikt jednak nie spodziewał się, że zrobi coś takiego. Maturzyści nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

Paweł Domagała robi zawrotną karierę

Ostatnio piosenkarz bardzo dużo koncertuje. Jego popularność zaczyna bić innych artystów na głowę, a jego hit "Weź nie pytaj" podbija wszystkie listy przebojów w kraju. Kiedyś trzeba jednak odpocząć, więc wraz z całą ekipą udali się do hotelu na zasłużoną pauzę. Coś jednak zakłóciło ich spokój. Gdy zeszli na dół budynku zobaczyli, jak młodzież bawi się na swojej studniówce. Artysta, wraz zespołem, poczuli nostalgię, bo sami też kiedyś mieli taki bal. Wpadli więc na genialny pomysł, że zabawią się wraz z maturzystami. Wszyscy na sali byli ogromnie zaskoczeni, kiedy na scenę wszedł Paweł Domagała i zaśpiewał swój największy przebój. Filmikiem pochwalił się na swoim Instagramie, a pod nim napisał: - Wczoraj w hotelu, w którym spaliśmy była studniówka. Jako stare dziady postanowiliśmy na spontanie wbić na imprezę - napisał Paweł Domagała.

Maturzyści nie mogli w to uwierzyć

Niektórzy sądzili, że to wszystko jest ustawione, a inni nie mogli uwierzyć, iż na własne oczy widzą artystę. Okazuje się, że znalazł się tam całkowicie przypadkiem i nie miał zaplanowanego koncertu. Domagała słynie jednak ze szczerości i ciekawych pomysłów. Nic dziwnego, że postanowił wraz ze swoją ekipą zabawić się razem z młodzieżą. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Internauci są zachwyceni takim zachowaniem gwiazdy. Mówią, że to super gest i nie każdy by się zdobył na występ dla takiej publiki całkowicie za darmo. Widać, że artysta czerpał z tego wiele radości. Nie on jeden w podobny sposób uświetnił czyjąś zabawę. Lady Pank nie raz miało taką sytuację i najczęściej to zespoły rockowe trafiają na czyjąś zabawę i spontanicznie dołączają. Ci maturzyści do końca życia nie zapomną tak wspaniałego dnia. Nie tylko dlatego, że studniówkę ma się tylko raz w życiu, przede wszystkim Paweł Domagała dał świetny występ i nikt w kraju nie mógł liczyć na taką zabawę przed maturą. Można im tylko pozazdrościć.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:   Źródło: Popularne.pl Następny artykuł