Paweł Domagała pokazał swojego brata. Nie uwierzycie, kim jest ten przystojniak

Paweł Domagała pokazał swojego brata. Nie uwierzycie, kim jest ten przystojniak Źródło: Screen YouTube

Paweł Domagała jest dziś jednym z najbardziej rozchwytywanych i rozpoznawalnych artystów. Aktor teatralny i filmowy wybił się w zeszłym roku na fali popularności utworów "Weź nie pytaj" i "Wystarczę ja". Mało kto wie, że urodziwy gwiazdor ma równie przystojnego i zdolnego brata. Kim jest bliski Domagały?

Paweł Domagała wybrał zupełnie inną ścieżkę zawodową niż jego brat. Miszmasz aktorstwa i wykonywania muzyki przełożył się w poprzednim roku na ogromny skok popularności Pawła. 

Gdy spora część fanów, zwłaszcza tych młodszych, wzdycha do Pawła Domagały, mało kto wie, że aktor i piosenkarz ma równie uzdolnionego brata. Jego profesja zaskoczy wielu internautów!

Paweł Domagała - brat muzyka jest fizykiem 

Przywykliśmy myśleć, że rodzeństwo gwiazd wybija się wraz lub niedługo po odniesieniu sukcesu przez brata lub siostrę. W przypadku Domagałów jest jednak inaczej. Jak donosi portal Lelum.pl brat Pawła konsekwentnie realizuje się jako naukowiec. I to w wymagającej materii.

Lubiany i ceniony artysta ma brata Marcina, który na co dzień zajmuje się nauczaniem fizyki! Zestawiając jego profesję z Pawłem tworzy się nam niecodzienny duet rodzeństwa. Jak bowiem wytłumaczyć tak istotną różnicę zainteresowań, która lata temu przełożyła się na wybór kariery zawodowej? 

Przez długi czas nie było wiadome czym zajmuje się brat Pawła Domagały. Muzyk pochwalił się na swoim Instagramie wspólnym zdjęciem z bratem. Fotografia została zrobiona w szczególnej chwili, gdy Marcin Domagała uzyskał tytuł doktora nauk fizyki. Na profilu branżowym naukowca w serwisie Goldenline czytamy, że prowadził badania naukowe z dziedziny fizyki teoretycznej w grupie profesora Jerzego Lewandowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Naukowiec specjalizuje się w fizyce teoretycznej. Ukończył fizykę na Uniwersytecie Warszawskim, po czym zdecydował się na kontynuację ścieżki "uczelnianej". Na Lelum.pl czytamy, że Marcin Domagała ma na swoim koncie wiele nagród za wybitne osiągnięcia naukowe. Zajmuje się też badaniami fizycznymi. Czytamy, że pracuje jako aktuariusz, jest więc specjalistą od "obliczania ryzyka i wartości rozmaitych projektów finansowych".

Dowiadujemy się również, że brat Pawła Domagały jest też z wykształcenia pedagogiem. To potwierdza jego naukowe predyspozycje i wzbudza podziw. Szczególnie wielki u rozpoznawalnego brata - gwiazdora polskiej sceny muzycznej i aktorskiej. Trudno się dziwić, że Domagałowie trzymają się razem i przy każdej możliwej okazji. 

screen Paweł Domagała Facebook

ZOBACZ TAKŻE

  1. Edytę Górniak zamurowało! "Trzeba to wciągnąć nosem! Twój były mąż byłby z ciebie dumny". O co chodzi?
  2. Była najpiękniejszą polską modelką lat 70. i 80. W pewnym momencie zapadła się pod ziemię
  3. Układ Omega uderzy w Polskę. Termometry oszaleją
  4. Rossman w pośpiechu wycofuje popularny produkt. Wyrzućcie go do kosza!
  5. Polsat odpalił prawdziwą petardę. Polacy masowo będą oglądać hitową produkcjęAdam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  6. Miliony Polaków włączy dziś TVN. Wieczorem jeden z najbardziej emocjonujących filmów ostatnich lat

źródło: Lelum

 

Następny artykuł