Żona Domagały przerwała milczenie. Ujawniła upokarzające dla Pawła kulisy współpracy z radiem

Żona Domagały przerwała milczenie. Ujawniła upokarzające dla Pawła kulisy współpracy z radiem Źródło: Instagram/Paweł Domagała

Paweł Domagała należy do grona najbardziej oryginalnych i wszechstronnych artystów w Polsce. Jego życie nie zawsze było jednak usłane różami. Opowiedziała o tym jego żona, Zuzanna Grabowska, która zdradziła upokarzające kulisy współpracy muzyka z rozgłośniami radiowymi. Dziś trudno w to uwierzyć.

Paweł Domagała niemal z dnia na dzień stał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce. Jego piosenka "Weź nie pytaj" stała się niekwestionowanym hitem i dziś ma już 100 mln wyświetleń na platformie YouTube. Rozmiar tego sukcesu zaskoczył również samego artystę i jego rodzinę. 

Dziś żona muzyka Zuzanna Grabowska przerwała milczenie i opowiedziała o trudnej drodze Domagały na szczyt. Aktorka od samego początku wspierała męża i tym samym stała się współautorką spektakularnego sukcesu muzyka. Jak się okazuje, na początku swojej kariery muzycznej Paweł Domagała musiał stawić czoła bardzo wielu przeciwnościom. 

"Radia nie były zainteresowane". Zuzanna Grabowska zdradza upokarzające kulisy współpracy męża z rozgłośniami radiowymi

Zuzanna Grabowska zdradziła, że początki kariery muzycznej jej męża należały do wyjątkowo trudnych. Ulubieniec publiczności miał bardzo duży problem, aby rozpocząć współpracę z którąkolwiek rozgłośnią radiową. Stacje radiowe nie były zainteresowane repertuarem, który muzyk miał do zaoferowania.

Paweł Domagała musiał więc uwierzyć w potęgę platformy YouTube. Jego żona tak wspomina ten trudny czas:

- Dokładnie rok temu byliśmy w drodze na półwysep Helski. Paweł prowadził, a ja wysyłałam prośby do naszych znajomych o pomoc w udostępnieniu piosenki "Weź nie pytaj". To był dzień premiery. Zastanawialiśmy się, czy utwór się spodoba szerszej publiczności. Radia nie były za bardzo zainteresowane graniem jej - wyznała córka Andrzeja Grabowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Paweł Domagała bije dziś rekordy popularności. Nie zawsze tak było 

Paweł Domagała długo pracował na to, aby osiągnąć sukces w branży muzycznej. Rozgłośnie radiowe nie wróżyły mu sukcesu, skoro nie były zainteresowane promowaniem jego utworów. Upokarzające kulisy współpracy muzyka z radiem to już historia. Dziś Paweł Domagała nie musi martwić się o odpowiednią promocję swoich piosenek.

Hit "Weź nie pytaj", którym początkowo nie były zainteresowane rozgłośnie radiowe, bije dziś rekordy popularności. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych i najchętniej śpiewanych przebojów ostatnich lat. Dziś nikt nie dziwi się licznymi wyróżnieniami, które zdobywa Paweł Domagała. Ostatnio otrzymał nominację w plebiscycie "Gwiazdy Plejady 2019" w kategorii "Gwiazda sieci".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europejskie Centrum ostrzega Polaków. Ekstremalny upał 45 st. C, mają paść rekordy sprzed dwustu lat
  2. Czapki z głów, Mandaryna wzorowo wychowała syna. 16-letni potomek Wiśniewskiego w Opolu pokazał klasę
  3. Znana jest data i miejsce pogrzebu Kristiny. Jej mama ma wyjątkową prośbę do wszystkich gości
  4. To oni znaleźli ciało 10-letniej Kristiny. Polsat przekazał przerażającą relację małżeństwa, łzy same napływają do oczu

 

źródło: Plejada 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News