Córki Andrzeja Grabowskiego to popularne aktorki, a zięciem jest Paweł Domagała. Przedstawiamy rodzinę kultowego aktora

Córki Andrzeja Grabowskiego to popularne aktorki, a zięciem jest Paweł Domagała. Przedstawiamy rodzinę kultowego aktora Źródło: youtube/tvnpl/

Paweł Domagała nie jest jedyną znaną osobą w rodzinie Andrzeja Garbowskiego. Córki kultowego aktora są równie popularne, mimo iż nie wszyscy mogli o tym wiedzieć.

Paweł Domagała, choć niektórzy mogli nie zdawać sobie z tego sprawy, już od 6 lat jest zięciem uwielbianego przez Polaków aktora. To nie jedyny fakt, który dla wielu jego fanów mógł nie być dość oczywisty. Specjalnie dla największych miłośników gwiazdora przedstawiamy jego rodzinę. 

Popularne córki i Paweł Domagała w roli zięcia. Oto rodzina Andrzeja Grabowskiego 

Andrzej Grabowski już od wielu lat cieszy oczy rodaków na łamach kultowego serialu "Świat według Kiepskich". Mimo iż czas mija nieubłaganie, sława aktora nie przemija i co więcej, z każdym rokiem jego grono fanów powiększa się. Nic zatem dziwnego, że wciąż są osoby, które niewiele wiedzą o jego życiu prywatnym, dlatego specjalnie dla nich przedstawiamy jego rodzinę. 

Gwiazdor Polsatu jest szczęśliwym mężem i ojcem. Swoją ukochaną żonę, Annę Tomaszewską, poznał jeszcze na studiach i jak donosi portal Plejada, ponoć początkowe zainteresowanie było tylko jednostronne. Grabowski miał o nią zabiegać, jednak ona nie była zbytnio zainteresowana związkiem. Zamiłowanie do aktorstwa stało się ich wspólną pasją i wbrew początkowym wyobrażeniom, byli dla siebie coraz bliżsi. Z czasem między nimi wreszcie zaiskrzyło i dość szybko postanowili się pobrać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedługo po ślubie na świecie pojawiły się ich dwie córki: Zuzanna i Katarzyna. Choć wiele wskazywało na to, że są udanym małżeństwem, niespodziewanie wszystko zaczęło się psuć, aż w 2008 roku doszło do rozwodu. Zaledwie rok później aktor związał się z o 18 lat młodszą Anitą Kruszewską, jednak i ta relacja zakończyła się fiaskiem. 

Po głośnych plotkach o romansach gwiazdora, wszelkie dyskusje na ten temat ucichły, a media zaczęły rozpisywać się o jego córkach. Dziś są to już dorosłe kobiety, które podobnie jak tata, podążają drogą aktorstwa i coraz lepiej radzą sobie w show-biznesie. Starsza Zuzanna stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna, gdy wyszła za artystę Pawła Domagałę, z którym ma dwie córki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Z kolei młodsza Katarzyna, choć jak wspomina, w młodości nie marzyła o byciu aktorką dziś rozwija swoją karierę, a jej celebryckie kroki możemy zaobserwować m.in. w "M jak miłość". Spełnia się nie tylko zawodowo, ale również prywatnie, jako świeżo upieczona żona Damiana Kulca. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podwyżki wynagrodzeń 2020. Setki tysięcy Polaków może liczyć na WYŻSZE PENSJE o kilkaset złotych
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

Źródło: plejada 

Następny artykuł