Syn Pawła Deląga jest już dorosłym mężczyzną. Tak przystojnym, że na jego widok można stracić głowę

Syn Pawła Deląga jest już dorosłym mężczyzną. Tak przystojnym, że na jego widok można stracić głowę

Paweł Deląg - po usłyszeniu tego nazwiska wzdycha z westchnieniem niejedna Polka. Jak się okazuje, dobre geny odziedziczył po nim syn. Paweł Deląg junior również przyprawia o zawrót głowy.

Paweł Deląg ma na swoim koncie związki z najpiękniejszymi kobietami polskiego show-biznesu. Przypominamy, że aktor spotykał się z Dominiką Kulczyk, Katarzyną Skrzynecką, Bogną Sworowską i Emmą Kiworkową. Jednak zanim to nastąpiło, zakochał się w Katarzynie Gajdarskiej, którą poznał w krakowskiej szkole teatralnej. To właśnie z nią 49-latek ma dorosłego już syna. Czy jego potomek poszedł w ślady ojca?

Paweł Deląg junior - kim jest?

Syn Deląga nosi nie tylko jego nazwisko, ale również imię. Mężczyzna ma 27 lat. Studiował na wydziale Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Ostatnio pracował wraz ojcem na planie filmu "Zrodzeni do szabli", gdzie zajmował się kierowaniem planu. Z kolei starszy Deląg był tam reżyserem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Paweł Deląg junior jest w szczęśliwym związku z Sandrą Rusin, uczestniczką 5. edycji programu "The Voice of Poland". Dziewczyna także studiuje w Krakowie. Obecnie jest na wydziale wokalno-aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego, a także dodatkowo uczy się w Natural Voice Perfection Institute w tym samym mieście. Poza talentem wokalnym, zdecydowanie można pozazdrościć jej przystojnego partnera.

Jak wyglądają stosunki aktora z synem?

Paweł Deląg mieszka w Warszawie, natomiast jego syn w Krakowie, przez co wielu internautów spekulowało, że panowie mają ze sobą ograniczony kontakt. Media plotkarskie donoszą, że ich relacja rzeczywiście nie należała do najlepszych, jednak w ostatnim czasie sporo się zmieniło. Podobno obecnie świetnie się dogadują, czego dowodem jest ich wspólne zdjęcie i komentarze ojca na profilu syna na Instagramie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Kilka dni temu Pudelek poinformował, że 49-letni aktor wystąpi w show Ameryka Express. Sporo fanek obu panów żywi głęboką nadzieję, że na swojego kompana gwiazdor wybierze właśnie syna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pazerny nastolatek wystawił matce rachunek za obowiązki domowe. Tak go załatwiła, że odebrało mu mowę
  2. "Córka" Strasburgera komentuje narodziny jego dziecka. Wyjawia prawdę o jego ojcostwie
  3. Błaga już tylko o modlitwę i pilną pomoc. Rodzinny koszmar gwiazdy "M jak miłość", trwa dramatyczna walka o życie
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Opłaty za wywóz śmieci zedrą z ciebie ostatnie grosze. Jest jeden sposób na płacenie mniej

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News