Żona Adamowicza ze smutkiem wyznała: "Nie wiem, czy po tym, co mnie spotkało, może być coś gorszego"

Żona Adamowicza ze smutkiem wyznała: "Nie wiem, czy po tym, co mnie spotkało, może być coś gorszego" Źródło: screen/vod/

Paweł Adamowicz został zaatakowany w brutalny sposób na oczach tysięcy osób. Prawdziwa tragedia dotknęła jego rodzinę, z czym do dziś jest im ciężko się pogodzić. Magdalena Adamowicz podczas wywiadu wyznała, jak podchodzi do komentarzy na ten temat.

Paweł Adamowicz odszedł w tragiczny sposób. Jego żona i córki wciąż starają się jakoś uporać ze stratą, co nie jest najłatwiejsze. Magdalena Adamowicz udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała nieco o swoim mężu i o tym, jak teraz wygląda sytuacja w Polsce. Padły naprawdę wstrząsające słowa, które pokazały, że kobieta wciąż cierpi.  

Paweł Adamowicz nie żyje, a na jego rodzinę spływa hejt 

Magdalena Adamowicz była ostatnio gościem popularnego programu, który nadawany jest w sieci na żywo. Kobieta udzieliła poruszającego wywiadu i wypowiedziała się na naprawdę wiele istotnych kwestii. Swoją wypowiedź zaczęła od kilku słów na temat zmarłego męża, w których ciepło go wspomniała. 

Dziennikarka zapytała Adamowicz, czy ta jako kandydatka do Europarlamentu nie boi się, że spłynie na nią jeszcze większy hejt. Starała się uzyskać od niej odpowiedzi, czy ta jest w pełni gotowa psychicznie na nieprzyjemne sytuacje, które mogą ją dotknąć. Magdalena z wielkim smutkiem przyznała: 

- Nie wiem, czy po tym, co mnie spotkało, może być coś gorszego - mówi. 

Jej wypowiedź pokazuje, jak wielkie piętno odcisnęło na niej morderstwo jej męża i jakim znieczuleniem ją obdarzyło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Magdalena Adamowicz o mowie nienawiści 

W swojej wypowiedzi Adamowicz w główniej mierze poruszała kwestię mowy nienawiści i o tym, jak to wygląda w naszym kraju. Kobieta przytoczyła wiele tragicznych sytuacji, które ukazują, jak bardzo rząd nie radzi sobie z ich zwalczaniem. Wyjawiła, że jej głównym celem jako kandydatki w wyborach jest, by jako wygrana zwalczyć hejt, przemoc i nienawiść.  Magdalena chce wprowadzić zmiany, które jej w tym pomogą i stworzą Polskę bezpieczniejszą, a sprawcy będą ponosili surowsze konsekwencje. Nie ulega wątpliwościom, że to śmierć Pawła stała się dla niej motywacją do tego, by walczyć o bezpieczeństwo Polaków.  

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Dantejskie sceny w Lidlu. Ludzie oszaleli, zdjęcie ze sklepu wprawi was w osłupienie
  4. Jackowski twierdzi, że Polska będzie musiała spłacać ogromne pieniądze. Jeśli ta wizja się spełni, to oznacza tragedię
  5. Roksana Węgiel w sukience z lateksu na Wielkiej Gali Gwiazd. Wszyscy patrzyli tylko na 14-latkę
  6. Tragedia po koncercie popularnego zespołu disco polo. Była nieprzytomna, nie oddychała
  7. To już oficjalne: pensja minimalna pójdzie w górę. Spora podwyżka dla miliona Polaków, wiemy od kiedy

Źródło: VOD

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu