Nie udało się przesłuchać zabójcy Adamowicza. Wstrząsająca informacja

Nie udało się przesłuchać zabójcy Adamowicza. Wstrząsająca informacja Źródło: Pikio.pl

Paweł Adamowicz został zamordowany 13 stycznia 2019 roku podczas "światełka do nieba" w trakcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Nożownik, który zaatakował śp. Prezydenta został zatrzymany, a dzisiaj miał być ponownie przesłuchany. Policjanci byli przerażeni widokiem mężczyzny, którego zachowanie było niewytłumaczalne.

Paweł Adamowicz to śp. Prezydent Gdańska, po którego śmierci w żałobie była cała Polska. Nożownik znany powszechnie jako "Stefan W.", który zabił Adamowicza, miał być dzisiaj przesłuchiwany przez policję. Gdańska prokuratura porażona jego zachowaniem nie uzyskała jednak ostatecznie odpowiedzi na żadne zadane pytanie.

Paweł Adamowicz został zamordowany przez Stefana W., który dzisiaj został przesłuchany przez prokuraturę w Gdańsku

Stefan W. miał być dzisiaj przesłuchany przez prokuraturę. W trakcie nie odpowiadał jednak na zadawane mu pytania. Jak donosi "Radio Gdańsk" zabójca Adamowicza siedział przed prokuraturami i zdawał się być zupełnie nieobecny na sali. Zadawano mu pytania, na które ten odpowiadał kompletnie bez sensu. Ponawiano więc wielokrotnie próbę otrzymania odpowiedzi - bezskutecznie. Ponoć Stefan W. rozglądał się po ścianach, był bardzo rozkojarzony, nie wiedział gdzie jest, a także dlaczego właściwie jest przesłuchiwany.

Co wpłynęło na jego zachowanie? Jak stwierdza "Wirtualna Polska" jego dziwny stan może być efektem leków psychotropowych, które prawdopodobnie mógł on wcześniej otrzymać w więzieniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Powód przesłuchania Stefana W.

Stefan W. miał być dzisiaj przesłuchiwany przez prokuraturę gdańską, ponieważ funkcjonariusze z Komendy Miejskiej w Gdańsku mieli dopuścić się wielu naruszeń w trakcie śledztwa. Ponoć w Internecie pojawiły się dowody, które powinny pozostać tajne, ale ostatecznie zostały upublicznione przez dwóch policjantów. Chodzi o film, na którym widać jak Stefan W. dokonuje morderstwa.

W tym momencie nie wiadomo, czy prokuratura zdecyduje się po raz kolejny przesłuchać Stefana W. Póki co media nie potwierdziły też oficjalnie co było przyczyną jego dziwnego zachowania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyslenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

Źródło: Wirtualna Polska / Radio Gdańsk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News