Nowe, wstrząsające informacje o mordercy Pawła Adamowicza. Śledztwo może zostać UMORZONE
.
Bartłomiej Chudy - 7 Maja 2019

Nowe, wstrząsające informacje o mordercy Pawła Adamowicza. Śledztwo może zostać UMORZONE

Paweł Adamowicz został brutalnie zadźgany dźgnięty w trakcie finału WOŚP w Gdańsku. Dziś Polskę obiega szokująca informacja. Morderca prezydenta Gdańska trafi na kilkutygodniową obserwację lekarską. Jeśli badania wykażą jego niepoczytalność nie trafi do więzienia!

Paweł Adamowicz umierał na oczach całej Polski. Feralnego wieczoru, 13 stycznia, uwaga większości Polaków koncentrowała się na finale WOŚP i światełku do nieba. Wtedy zza sceny wybiegł nożownik. Stefan W. ugodził prezydenta Gdańska kilka razy.

Paweł Adamowicz zmarł po jego ciosach. Morderca prezydenta Gdańska pod obserwacją psychiatrów

Adamowicz po kilkudziesięciu minutach reanimacji i tamowaniu krwi, trafił do szpitala. Przeżył tylko jedną noc. Rany okazały się zbyt poważne. Dziś, blisko cztery miesiące od tragedii, wciąż nie wiemy, czy morderca prezydenta zostanie ukarany. Jakby tego było mało, wciąż może uniknąć ręki sprawiedliwości!

SzpitalMistrz świata trafił do polskiego szpitala. Zrobił zdjęcie swojego śniadania, bo nie mógł uwierzyć. Śmieje się z nas cały światCzytaj dalej

Radio Gdańsk poinformowało, że Stefan W. trafił właśnie na obserwację psychiatryczną. Od jej wyników zależy jego przyszłość.

- Będzie przeprowadzona w zamkniętym szpitalu przy Areszcie Śledczym w Krakowie - dowiedział się reporter radia.

Czytamy, że Stefan W. został tam przewieziony właśnie dziś. "Fakt" pisze z kolei, że obserwacja mordercy potrwa cztery tygodnie. Po niecałym miesiącu biegli sporządzą opinię na temat stanu jego poczytalności.

Decyzja w sprawie mordercy Adamowicza zapadnie za cztery tygodnie

Jeśli okaże się, że Stefan W. był w momencie ataku niepoczytalny może uniknąć kary więzienia! Wówczas śledczy będą niejako zmuszeni umorzyć śledztwo, a sprawca mordu zamiast na odsiadkę, trafi do szpitala. Jeśli biegli uznają, że mężczyzna był świadomy swoich czynów, to odpowie od przed sądem. Trudno spodziewać się, by później uniknął kary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Paweł AdamowiczPaweł Adamowicz był wyjątkowym prezydentem. Wzruszające zdjęcia pokazują, jak żyłCzytaj dalej

[onmedia-video sid=THEsUEFxLDA=]

- Jeśli 4-tygodniowa obserwacja okaże się niewystarczająca, biegli będą mogli złoży wniosek o przedłużenie jej o kolejne 4 tygodnie - cytuje prokurator Grażynę Wawryniuk z PO w Gdańsku "Fakt".

Paweł Adamowicz otrzymał z rąk nożownika trzy ciosy. Lekarze do późnych godzin nocnych walczyli o jego życie. Nie udało się. W przypadku udowodnienia winy mordercy prezydenta, grozi mu dożywocie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

barbara kurdej-szatanRusin, Kurdej-Szatan, Gessler, Szelągowska. Ile zarabiają polskie gwiazdy?Czytaj dalej

źródła: Radio Gdańsk, Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News