Wdowa po Pawle Adamowiczu wróciła na miejsce morderstwa. To co tam nagrała, zapiera dech

Wdowa po Pawle Adamowiczu wróciła na miejsce morderstwa. To co tam nagrała, zapiera dech Źródło: Pixabay

Paweł Adamowicz jest często wspominany przez swoją żonę. Za każdym razem nie brakuje nostalgicznego uśmiechu, ale i łez wzruszenia. Tym razem padły poruszające słowa, które wywołują ciarki, a nagranie wręcz zapiera dech.

Paweł Adamowicz poniósł tragiczną śmierć pół roku temu. Żona zmarłego prezydenta powiedziała potem wiele słów, które rozrywają serce na kawałki. Dopiero po kilku miesiącach udała się w miejsce, w którym zginął jej ukochany. 

Magdalena Adamowicz o miejscu, w którym rozegrała się tragedia 

Kilkanaście godzin temu na oficjalnym profilu żony Pawła Adamowicza, pojawiło się nagranie prosto z Długiego Targu w Gdańsku, na którym to 13 stycznia bieżącego roku jej mąż został zaatakowany przez nożownika, a następnie zmarł w szpitalu. To miejsce wielu mieszkańcom Gdańska kojarzy się z tą bolesną tragedią. Magdalena nie była w stanie powstrzymać łez, podczas wspominania tragicznego dnia i straty ukochanego. Widzimy, że tym trudnym momencie, towarzyszyła jej córka Tereska, która ocierała każdą łzę z jej policzka. W dalszej części swojej wypowiedzi, wdowa wyznała, że przez pół roku bała się przyjść w to miejsce.

- Kochanie, pół roku temu odliczałeś od dziesięciu do jednego. Mówiłeś, że Gdańsk jest szczodry, że gdańszczanie są wielcy i dzielą się dobrem. Chwilę potem puściłeś 'Światełko do nieba'. Przez te sześć miesięcy od 13 stycznia nigdy nie byłam w tym miejscu. Bardzo bałam się tu przyjść, ale dzisiaj, właśnie teraz o 20.00 przyszłam tutaj - mówi.

Opublikowane nagranie opisała równie wzruszającymi słowami, które łamią serce na pół, pokazując swoją ogromną miłość do zmarłego.

- Kochanie Pół roku, 6 miesięcy, 180 dni temu Twoje serce przeszył nóż. Nie miałam odwagi tu przyjść, ale dziś jestem. Nie chcę żebyś był tu sam. Kochamy Ciebie Magdalena, Tunia i Terenia - czytamy w opisie.

Film, który opublikowała zapiera dech. Musiała wykazać się ogromną odwagą, jednak widać, że nadal targają nią ogromne emocje. Wielu internautów również uroniło łzę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Paweł Adamowicz został uhonorowany koncertem

Magdalena Adamowicz poinformowała również, że już 14 lipca o godzinie 20:15 w Bazylice Mariackiej odbędzie się specjalny koncert ku czci zmarłego prezydenta Gdańska. Jerzy Stuhr odczyta wiele cytatów z książek Adamowicza, a także poezję księdza Jana Twardowskiego. Nie zabraknie również oprawy muzycznej, którą stanowić będą kompozycje Mozarta, Pucciniego i Händla w interpretacji Cappelli Gedanensis. 

facebook/magdalena_adamowicz/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje roczny chłopczyk. Był synem znanego sportowca. Zginął STRASZLIWĄ śmiercią
  2. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa ujawniła całą PRAWDĘ o Lechu. Będziecie WŚCIEKLI!
  3. Udało się ustalić, gdzie pojechał ojciec Dawida. "Mamy to"
  4. Nieoficjalne: Sąsiedzi ujawnili, z jakiego powodu ojciec Dawidka miał popełnić samobójstwo
  5. Zupełnie nowy wątek ws. Dawidka. Niestety
  6. Sąsiad Dawidka nagle wzdrygnął się i wskazał palcem: "Tam jest rzeczka". Oczy wszystkich powędrowały w jeden punkt
  7. Wdowa po Pawle Adamowiczu wróciła na miejsce morderstwa. To co tam nagrała, zapiera dech
  8. Wreszcie! Pojawiła się pierwsza iskierka nadziei ws. Dawidka
  9. Przed śmiercią ojciec pokazał Dawidowi jeszcze jedną, nietypową rzecz. Potem skoczył pod pociąg

Źródło: facebook 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News