Żona Pawła Adamowicza poruszyła właśnie tysiące Polaków. Wyznała, co zrobiła z obrączką męża po zeszłorocznej tragedii

Żona Pawła Adamowicza poruszyła właśnie tysiące Polaków. Wyznała, co zrobiła z obrączką męża po zeszłorocznej tragedii Źródło: youtube/Platforma Obywatelska/

Paweł Adamowicz zginął prawie rok temu. Dopiero teraz jego żona zdecydowała się zdradzić, co zrobiła z obrączką po ukochanym mężu. Trudno powstrzymać łzy wzruszenia.

Paweł Adamowicz odszedł zbyt wcześnie, a do tego w okrutnych okolicznościach. Chyba nie trzeba nikomu przypominać, że zeszłoroczny finał WOŚP, który miał miejsce 14 stycznia, już na zawsze zapadnie w pamięci Polaków, gdyż to właśnie na ich oczach doszło do zamachu, z którego ówczesny prezydent Gdańska Adamowicz nie zdołał ujść z życiem. Choć minęło już tak wiele czasu, wciąż trudno jest pogodzić się z tą niesprawiedliwością, a ostatnie wyznanie wdowy na nowo rodzi żal. 

Paweł Adamowicz wciąż jest jej mężem. Wdowa zdradziła, co zrobiła z obrączką ukochanego 

Od dnia wielkiej tragedii Magdalena Adamowicz coraz częściej pojawia się w mediach, przez co zarzucano jej, że próbuje wypromować się na śmierci męża. Ona jednak stara się za każdym razem tylko pokazać, jak wspaniałym człowiekiem był Paweł i jak wiele robił dla innych. Dziennikarze regularnie przeprowadzają z nią wywiady, nie stroniąc od bolesnego tematu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ostatnio Magdalena zagościła na kanapie Dzień Dobry TVN, gdzie w związku ze zbliżającą się pierwszą rocznicą śmierci Pawła opowiedziała, jak teraz radzi sobie ze stratą. Wprost przyznała, że nie czuje się wdową, a nawet nie chce, by ją tak nazywano. Wciąż trudno jej się pogodzić z tym, co się stało, choć dni nie są już tak mroczne jak na początku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu

2. Tragiczna śmierć córki. Magda Gessler we łzach w "Kuchennych rewolucjach", restauratorzy wyznali jej bolesną prawdę

Zdradziła, co zrobiła z obrączką po ukochanym mężu, a jej odpowiedź jest nie tylko zaskakująca, ale i niezwykle poruszająca. Tak niewielki gest jest doskonałym dowodem miłości, jaka połączyła ją i Pawła. 

- Ja ciągle czuję się żoną. Noszę obrączkę. Pawła obrączkę włożyłam na szyję zaraz po jego śmierci - wyznała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. 18 dni po porodzie jej mały synek zmarł. Mama ostrzega wszystkich rodziców przed poważnym błędem, który może spotkać każdego
  4. Mąż Sylwii Bomby jest kilkanaście lat starszy. Gwiazda TTV ujawniła tajemnicę ich związku, widzowie "Gogglebox" nie kryją zaskoczenia
  5. Była wzorem dla milionów chorych osób. Niestety, w wieku 52 lat pisarka przegrała walkę z nowotworem

Źródło: popularne 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News