Paweł się potknął. Pod nim było jezioro smoły

Paweł się potknął. Pod nim było jezioro smoły Źródło: screen/YouTube/

Paweł mógł stracić życie przez niespodziewany upadek. Mężczyzna nawet nie podejrzewał, że tuż przed nim będzie znajdowało się prawdziwe jezioro smoły. Jak się okazuje, toksycznej mazi już od dawna nie powinno tam być.

Paweł zupełnie nie spodziewał się, że spacer obok tak zwyczajnego na pozór miejsca, przysporzy mu tyle kłopotu. Gdyby nie natychmiastowa reakcja świadków zdarzenia, życia mężczyzny nie udałoby się uratować. Praca medyków trwała przez wiele godzin i wymagała zaskakujących narzędzi.  

Paweł omal nie stracił życia 

Paweł Semkow ma 33 lata i mieszka w Rosji. Pewnego dnia postanowił wybrać się na spacer w okolicy fabryki asfaltu. Nierówna nawierzchnia sprawiła, że mężczyzna się potknął. Nie mogąc utrzymać równowagi, upadł przed siebie. To właśnie wtedy rozegrał się prawdziwy dramat. Rosjanin wpadł prosto od jeziora smoły, a gęstość toksycznej mazi uniemożliwiała mu samodzielne wydostanie się z pułapki.

Przerażony 33-latek zaczął wołać o pomoc i na jego szczęście, szybko ją otrzymał. Inni przechodnie od razu podbiegli do Pawła i wyciągnęli go ze smoły, układając na trawie. Chwilę później mężczyznę zabrało pogotowie. 

Lekarze szybko zbadali, czy jego życiu nic nie zagraża, a po wykluczeniu jakichkolwiek poważniejszych obrażeń, pielęgniarki mogły zabrać się do oczyszczania poszkodowanego ze smoły. Ponieważ każdy centymetr ciała 33-latka był pokryty czarną substancją, prace trwały kilka godzin i wymagały nawet maszynek do golenia. Obecnie Rosjanin ma się dobrze, jest wstanie chodzić, a jego życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Smoły nie powinno tam być 

Media podają, że fabryka asfaltu została zamknięta już rok wcześniej, jednak z nieznanych przyczyn, ktoś zostawił na jej terenie smołę oraz niebezpieczne chemikalia. Dopiero wstrząsający incydent sprawił, że władze miasta dogłębniej zainteresowały się całą sprawą i obiecały oczyścić okolice tak, by już nic nie stwarzało zagrożenia dla życia i zdrowia innych ludzi.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje
  4. Rydzyk na witrażu. Komiczna instalacja w kościele
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Ojciec przywiązał 6-latka łańcuchem do drzwi. Ale najgorsze są jego tłumaczenia
  7. Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

Źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News