Paulina Smaszcz-Kurzajewska szczęśliwa
Facebook Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Irmina Jach - 30 Maja 2020

Paulina Smaszcz-Kurzajewska odnalazła nową miłość po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. Jej wybrankiem jest były partner wielkiej gwiazdy TVP

Paulina Smaszcz-Kurzajewska przez 23 lata była zamężna z Maciejem Kurzajewskim. Para dziennikarzy doczekała się dwóch synów, 23-letniego dziś Patryka i 14-letniego Juliana. W zeszłym roku do mediów trafiła informacja o rozwodzie Kurzajewskich. Kobieta potwierdziła wiadomość, informując, że pozostaje w zgodzie z byłym partnerem. Dziś Paulina jest ponownie zakochana.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska chętnie dzieliła się szczegółami rozwodu z Maciejem Kurzajewskim w mediach. Z jej opowieści wiemy, że powodem rozstania był brak zainteresowania i inicjatywy ze strony małżonka. Mimo nieporozumień para rozstała się w zgodzie. Podczas trwania rozwodu dziennikarka wielokrotnie wypowiadała się na temat eksmałżonka i życzyła mu rychłego znalezienia nowej miłości. Chętnie rozmawiała także o własnych emocjach.

Warszawa w trudnej sytuacjiNatychmiast podjęto decyzje o zamknięciu. 160 osób trafiło na kwarantannę, trudna sytuacja w WarszawieCzytaj dalej

Paulina Smaszcz-Kurzajewska jest zakochana

– Zauważyłam w pewnym momencie, że przestałam wzbudzać jego zainteresowanie. Że nie ciekawi go, czym się zajmuję, jak się czuję, co ja mówię. Jak miałam się czuć? Cały czas płaczę – powiedziała dziennikarzowi "Vivy".

Rewelacje przekazywane mediom przez dziennikarkę nie podobały się Maciejowi Kurzajewskiemu, który skomentował je w rozmowie z jednym z tabloidów, mówiąc, że publiczne opowieści na temat życia prywatnego są nietaktowne. Nie odniósł się przy tym do żadnego z doniesień byłej małżonki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziewczynka porcelanowa lalka2-latka wygląda, jak porcelanowa lalka. Poczekajcie tylko, aż zobaczycie jej mamę, opad szczęki nieuniknionyCzytaj dalej

Dziennikarka jeszcze przed dwoma miesiącami mówiła, że sama nie jest gotowa na nowy związek. Wszystko wskazuje jednak na to, że na jej drodze pojawił się mężczyzna, dzięki któremu zmieniła zdanie na ten temat. Wybrankiem Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej jest były partner gwiazdy stacji TVP, Olgi Bończyk. Dziennikarka poinformowała o nowej relacji zmieniając status związku na Facebooku.

Z relacji Olgi Bończyk wiemy, że znany warszawski biznesmen jest osobą, dla którego największą wartością jest rodzina. Para rozstała się przed laty dlatego, że mężczyzna pragnął małżeństwa i dzieci, natomiast aktorka nie była gotowa na takie zobowiązania. Paulina, która cierpiała niedawno z powodu braku zainteresowania małżonka, z pewnością będzie u jego boku szczęśliwa.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo smutna wiadomość, składamy wyrazy współczucia. Joanna Racewicz okryła się bólem po stracie ukochanej osoby

2. Alicja Majewska kończy dziś 72 lata. Mało kto zna szczegóły z jej życia, gotowy scenariusz na film

Dziennikarka wygląda na szczęśliwą. Na zdjęciach publikowanych na profilu w social mediach wprost promienieje. Domyślamy się, że ten stan jest zasługą nowego ukochanego, Rafała Krauze. Życzymy szczęścia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niedobór witaminy B może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Jak go rozpoznać i uzupełnić braki?
  2. Bayern Monachium - Fortuna Duesseldorf. Wybitny mecz Lewandowskiego, Polak z dwoma bramkami (WIDEO)
  3. Znaleźli zwierzę o niepokojącym wyglądzie. Postanowili je ostrzyc i stanęli jak wryci, nie zapomną do końca życia
  4. Dotarła do nas bolesna wiadomość, niestety, dwoje staruszków nie żyje. Sprawą zajmie się prokuratura
  5. Widok, którego nie da się zapomnieć. Napis na nagrobku wywołał nie lada burzę, są na nim niecenzuralne słowa
  6. Mistrz kuchni odradza wyrzucanie skórek po pieczarkach. Robi z nich rewolucyjny rosół, jakiego nigdy nie jadłeś


ŚlubKobieta poślubiła małego truposza. Wspólne zdjęcia małżonki i zombie-lalki wywołują ciarki na cieleCzytaj dalej

Źródło: Fakt/Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News