Przepiękna żona Kosiniaka-Kamysza potwierdziła cudowną nowinę. Z całego serca gratulujemy

Przepiękna żona Kosiniaka-Kamysza potwierdziła cudowną nowinę. Z całego serca gratulujemy Źródło: instagram.com kosiniakkamysz

Paulina Kosiniak-Kamysz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu dziennikarzom nie umknie żaden news z życia małżeństwa aspirującego do pary prezydenckiej. Ostatni post żony Władysława Kosiniaka-Kamysza rozczula, przekazała cudowną nowinę.

Paulina Kosiniak-Kamysz w Dzień Matki opublikowała nie tylko zdjęcia z małą Zosią. Sympatycy pani doktor dowiedzieli się o czymś jeszcze, posypały się gratulacje.

Pod zdjęciem z córeczką poinformowała o kolejnej ogromnej zmianie w życiu

Paulina Kosiniak-Kamysz w Dzień Matki postanowiła dodać na Instastory kilka uroczych zdjęć z profesjonalnej sesji z małą Zosią, która przyszła na świat 5 maja 2019 roku. To już drugi Dzień Matki w takim składzie. Za rok żona Władysława Kosiniaka-Kamysza będzie świętować w jeszcze większym gronie. Ogłosiła, że jest w kolejnej ciąży.

- Rok temu pierwszy Dzień Matki z Zosią. Tyle szczęścia. A już wkrótce będzie go... dwa razy więcej - napisała Paulina Kosiniak-Kamysz pod zdjęciami z córką. Zdjęcia udostępnił również w swoich mediach społecznościowych dumny tata. W Dzień Matki polityk pokazywał, jak wraz z dzieckiem przygotowuje laurkę dla mamy, a potem wieść o ciąży gruchnęła jak z jasnego nieba.

Paulina Kosiniak-Kamysz

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza nie ogłosiła, jakiej płci jest dziecko. Być może za kilka miesięcy w ich domu będzie prawdziwy babiniec. Tym samym Paulina Kosiniak-Kamysz dołącza do grona kobiet, które zostaną mamami w 2020 roku: Barbara Kurdej-Szatan jest już w 5. miesiącu, na rozwiązanie czeka też Lara Gessler, a także zniecierpliwiona Małgorzata Rozenek-Majdan, której termin wyznaczono na początek czerwca.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, gwiazda TVP poinformowała o stracie najbliższej osoby

2. Wielki sekret Jolanty Kwaśniewskiej wyszedł na jaw. „Zawsze byłam nieszczęśliwa”

- Gratulacje. Pani Paulina jest na pewno wspaniałą mamą i mam nadzieję, że przyszłą Pierwszą Damą - skomplementował jeden z internautów.

- Cudownie, gratuluję i życzę wszystkiego dobrego - takich komentarzy pojawiły się setki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomość, na którą czekało wielu. Premier Morawiecki zdradził, kiedy uczniowie mogą wrócić do szkół
  2. Nie żyje 23-letni piłkarz. Zagadkowe okoliczności śmierci młodego zawodnika, policja bada sprawę
  3. Zapadła decyzja ws. organizacji wesel. Nikt nie mógł przewidzieć tego typu decyzji rządu
  4. Polacy masowo jedzą jeden rodzaj mięsa. Jego spożycie może być bardzo niebezpieczne
  5. Już wiadomo, kiedy pójdziemy do kina. Oficjalnie potwierdzona wiadomość
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Źródło: Facebook, Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News