Paulina Kluczyk popełniła samobójstwo. Zostawiła list

Paulina Kluczyk popełniła samobójstwo. Zostawiła list Źródło: fot. pixinio.com

Paulina Kluczyk była poszukiwana od poniedziałku. Niestety teraz już wiadomo, że 29-latka popełniła samobójstwo. Na jej ciało natrafili znajomi. Na miejscu znaleziono również list pożegnalny.

Paulina Kluczyk zaginęła we czwartek po wizycie u lekarza. 29-latka po opuszczeniu gabinetu udała się w nieznanym kierunku i w tym momencie bliscy stracili z nią kontakt. Natychmiast o wszystkim poinformowano policję, która rozpoczęła poszukiwania Pauliny, która była już w 7 miesiącu ciąży.

Poszukiwania trwały nieprzerwanie do wtorku, kiedy to w mediach pojawiła się informacja o śmierci 29-latki. Makabrycznego odkrycia dokonali jej przyjaciele, a wieść o jej śmierci wstrząsnęła całą Polską. Teraz policja ujawniła kolejne szczegóły tej sprawy.

Paulina Kluczyk popełniła samobójstwo

Cało Pauliny zostało odnalezione w jej samochodzie, który znajdował się w lesie w powiecie Gostyńskim. Prace policji na miejscu zdarzenia były prowadzone przez policję oraz śledczych pod nadzorem prokuratury. Dzisiaj do opinii publicznej dotarły informacje, że został wykluczony udział osób trzecich w tej tragedii:

- Na miejscu do późnych godzin trwały prace policjantów pod nadzorem prokuratury. Obecny był również biegły z zakresu medycyny sądowej. Wykluczono udział osób trzecich - mówiła Monika Curyk z KPP w Gostyniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Paulina zostawiła list pożegnalny

Oznacza to, że 29-latka popełniła samobójstwo, na co wskazuje również odnaleziony w aucie list pożegnalny. Jak na razie jego treść nie została ujawniona. Nieznany jest więc dokładna przyczyna podjęcia przez Paulinę tak dramatycznej decyzji.

Mimo to, w Internecie powstała już cała masa teorii na ten temat. Niektórzy twierdzą, że 29-latka musiała usłyszeć coś podczas badania, co wywołało u niej ogromny szok. Inni wskazują, że skoro znaleziono list, to samobójstwo musiało już wcześniej być zaplanowane. Jednak nie dowiemy się, jaka dokładnie była prawda, póki policja nie ujawni szczegółów śledztwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec pokazali swoje OGROMNE posiadłości! Takich luksusów nie ma żaden inny góral
  2. Gwiazdor Polsatu zmarł na PRZERAŻAJĄCĄ chorobę. Jego ostatnie słowa zmiażdżą wam serce
  3. Tuż po ogłoszeniu informacji o rozwodzie Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" trafiła do szpitala. Szokujące doniesienia mediów
  4. Znane są warunki rozwodu Kate i Williama. Po odejściu z rodziny królewskiej księżna nie miałaby lekko
  5. Wszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparcia
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News