Nawet prawica go wyśmiewa. Totalna kompromitacja Patryka Jakiego

Nawet prawica go wyśmiewa. Totalna kompromitacja Patryka Jakiego Źródło: fot. Youtube

Patryk Jaki jest najbardziej kontrowersyjnym kandydatem na prezydenta Warszawy. Zaliczył już niejedną wpadkę. Po ostatniej, wyśmiała go nawet prawica, z której ramienia startuje w wyborach samorządowych.

Patryk Jaki spalił się w oczach wyborców już na początku wyborów samorządowych, kiedy w swojej prezentacji pomylił warszawską Pragę z Pragą czeską. Od tego momentu, jest tylko gorzej. Kolejny pomysł Patryka Jakiego, który miał być hitem jego kampanii wyborczej, sprawił, że śmieje się z niego nawet prawica. Patryk Jaki oznajmił wczoraj światu, że proponuje bon adopcyjny w wysokości 1000 zł dla każdego, kto przygarnie psa z jednego z warszawskich schronisk. Chociaż pomysł wydaje się szczytny, to jest totalnie niewykonalny.

Patryk Jaki zaliczył nową wpadkę

Bon adopcyjny mógłby wspierać m.in. zachowania patologiczne, czyli np. branie psów ze schroniska w celu otrzymania 1000 złotych zapomogi, tylko po to by porzucić pupila, kiedy bon zostanie wydany. Chociaż Jaki chciał się wyraźnie przypodobać osobom walczącym o prawa zwierząt - to coś w tym jego planie nie wyszło, bo nawet oni widzą różne zagrożenia w jego pomyśle. Jakiego bezlitośnie skrytykowali m.in. poseł Stanisław Tyszka z klubu Kukiz’15, który współpracuje z PiS przy kluczowych głosowaniach w parlamencie. Zdecydowanie istnieje wiele dużo lepszych sposobów, by zachęcić ludzi do pomocy zwierzętom. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Partner zdradził Katarzynę Nosowską. Piosenkarka upokorzona
  2. Babcia Józia z „Plebanii” szczerze o śmierci. Fani są przerażeni
  3. Doda w żałobie. Nie żyje jej najlepszy przyjaciel
  4. Doda w ciężkim stanie. Odwołuje koncerty
  5. Beata Kozidrak. Historia największej polskiej gwiazdy
Źródło: crowdmedia.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News