Reklama
Ujawniono, jak zarabia brat Patryka Jakiego. Możesz go zamówić do swojego domu
Reklama

Ujawniono, jak zarabia brat Patryka Jakiego. Możesz go zamówić do swojego domu

Patryk Jaki ma młodszego brata i pewnie wielu z was nawet o tym nie wiedziało. Sam nie chwali się tak mocno, że są spokrewnieni, ma ku temu wiele powodów. Teraz ujawniono, jak zarabia młody Jaki. Wiedzcie, że możecie go zamówić do swojego domu. Kim jest Filip Jaki?

Reklama

Patryk Jaki nie jest już tak często widywany w mediach po przegranej w wyborach samorządowych w 2018 roku. Jego sromotna porażka być może dobiła kandydata na prezydenta Warszawy i nie chce publicznie się pokazywać. Nie przestał jednak być politykiem i dalej można go spotkać w kuluarach sejmowych. Jego przyszłość jednak jest wciąż niewiadoma, wszystko zależy od tego, co zaplanował mu Jarosław Kaczyński. Kandydat na prezydenta stolicy w kampanii chwalił się swoją rodziną. Pokazywał się publicznie z żoną oraz z synkiem, który jest chory na zespół Downa. Wiemy, że Jaki bardzo kocha swoją rodzinę i jest z niej dumny. Mało kto wie, że polityk ma również młodszego brata. Na imię ma Filip i jest zupełnie inny niż jego  starszy brat.

Filip ma 20 lat. Jest o 13 lat młodszy od Patryka i wiele ich różni. Prócz wyglądu, który jest zgoła inny, to również charakter mają odmienny. Podczas gdy Patryk zajmuje się poważną polityką i ma przed sobą karierę, jego młodszy brat dopiero wchodzi w dorosłość i marzy mu się zupełnie inne życie. Młody Jaki pragnie zostać muzykiem.

Reklama

Patryk Jaki - jego młodszy brat nie jest taki, jak on

Młodszy brat zajmuje się rapem i jak na młodego człowieka przystało, dopiero zaczyna swoją karierę. Męczy go jednak to, że wciąż jest porównywany do swojego starszego brata, do tego stopnia, że media pomijają jego imię. - Wkurza mnie to we wszystkim, odkąd mój brat robi karierę polityczną, jestem porównywany do niego. Często pisząc o mojej twórczości, piszą "brat Patryka Jakiego", pomijając moje imię - mówi Filip. Jak to bywa z rodzeństwem, często chodzą do tej samej szkoły i nieuniknione jest to, że nauczyciele zawsze porównują młodsze dziecko do tego starszego. Również i w tym przypadku tak właśnie było, czego Filip strasznie nie mógł przeboleć:

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Chodziłem do liceum, do którego chodził mój brat Patryk. Zdarzało mi się dostać gorszą ocenę, słyszałem, że brat w Sejmie i jak tak można, jakaś czarna owca w rodzinie. Takie teksty od nauczycieli nie są miłe - skarży się Filip Jaki. Chociaż zajmuje się muzyką, to na razie nie jest w stanie się z tego utrzymać. Znalazł sobie inne intratne zajęcie. Nie jest to jego szczyt marzeń, ale przynajmniej uczciwie pracuje i zarabia pieniądze. Możecie go zamówić do domu, gdyż rozwozi jedzenie w Uberze. Podkreśla jednak, że chce zająć się tym co kocha. - Da się z tego żyć, ale wymagam od życia więcej. Chciałbym w życiu zrobić coś więcej, a nie żyć tylko schematami: typu dom, praca, spanie. Chciałbym się zająć tylko tym, co kocham, czyli muzyką - mówi Filip Jaki. Patryk Jaki Screen YouTube

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Morawiecki zwołał PILNE spotkanie szefów służb! Afera KNF pogrąża PiS
  2. Morawiecki w totalnej panice! Znamy szczegóły pilnego spotkania szefów służb
  3. Jerzy Zięba rozpoczyna współpracę z Rydzykiem?! Będzie nową gwiazdą TV Trwam
  4. Znaki zodiaku i bohaterowie bajek. Do kogo jesteś najbardziej podobny?
  5. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?