Patryk Jaki ubiega się obecnie o fotel prezydenta Warszawy. Jest to dla niego bardzo ważna batalia, do której podchodzi niezwykle ambicjonalnie. Jak twierdzą internauci, jego starania może jednak pogrzebać młodszy brat, który postanowił rozpocząć karierę jako… raper.

Jaki prowadzi obecnie niezwykle intensywną kampanię, która ma zapewnić mu objęcie stanowiska gospodarza polskiej stolicy. Polityk stara się przekonać do siebie wyborców w mieście, które od lat kojarzone jest przede wszystkim z stanowczym poparciem wobec obecnej opozycji.

Patryk Jaki ma niemały kłopot

Co ciekawe, nie jest to jednak jedyny problem oraz zmartwienie przedstawiciela obozu rządzącego. Głośniej niż o samym Patryku Jakim robi się obecnie o jego bracie, 20-letnim Filipie, który postanowił zostać raperem.

W internecie można już usłyszeć kilka piosenek mężczyzny występującego pod pseudonimem Filu-JKey. W swoich tekstach muzyk opowiada przede wszystkim o trudnej walce o marzenia, nie stroniąc jednak od wulgaryzmów.

Czy Filip Jaki utrudni bratu wygraną?

Wielu wyborców już dziś twierdzi, iż kontrowersyjna kariera Filipa Jakiego może pogrzebać marzenia starszego brata o prezydenturze w Warszawie. Co na to sam Filu-JKey?

– Jestem dorosłym człowiekiem, nie interesuję się polityką i jej nie robię, robię rap. Przykre, że ludzie to wykorzystują do tego, żeby zniszczyć mojego brata, który zajmuje się zupełnie inną dziedziną – powiedział raper w wywiadzie dla Donald.pl.

Patryk Jaki do tej pory nie skomentował politycznych poczynań brata. Prawdopodobnie mężczyźni chcą więc realnie odgrodzić od siebie swe ścieżki kariery i uniknąć skojarzeń oraz porównań.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda znana z TVP atakuje stację. „Zrobili to na oczach milionów ludzi”
  2. Totalna kompromitacja Brudzińskiego. Tej wpadki mu nie zapomną
  3. Głosowanie było NIELEGALNE! Oto jak PiS złamało prawo, mamy niezbite dowody
Patryk Jaki - brat
Fot. YouTube
Patryk Jaki - brat
Fot. Facebook
Patryk Jaki - brat
Fot. YouTube

Popierasz Patryka Jakiego w wyścigu do fotela prezydenckiego w stolicy?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Który znany polityk jest krewnym Anny Guzik? Nie zgadniesz! Zaskakujące relacje rodzinne polityków


Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]

Zobacz również