17-letnia Patrycja, której szukała cała Polska, została odnaleziona. Teraz ZAGINĘŁA po raz kolejny

17-letnia Patrycja, której szukała cała Polska, została odnaleziona. Teraz ZAGINĘŁA po raz kolejny Źródło: Facebook/Zaginieni przed laty

Patrycja Zawadzka zaginęła po raz kolejny. Matka już miała jechać po córkę do ośrodka w Bersenbrück, lecz okazało się, że z niego uciekła. Miejsce pobytu 17 letniej dziewczyny nie jest znane.

Patrycja - pierwsze zaginięcie 

Patrycja Zawadzka po raz pierwszy zaginęła 24 kwietnia. Jak ustalono, dziewczyna miała wsiąść do autobusu w podwarszawskiej miejscowości Szelków i pojechać do stolicy na spotkanie ze swoim chłopakiem. Nie wspominała rodzinie o tym, że ma zamiar wyjechać za granicę do momentu w którym zadzwoniła do swojej mamy z dworca autobusowego Ostbahnhof w Berlinie. Matka zaginionej powiedziała, że podczas rozmowy jej córka płakała po czym kontakt z nią się urwał. Po przerażającej dla matki rozmowie, udała się na policję w celu zgłoszenia zaginięcia Patrycji. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania w Polsce oraz Niemczech. 

Ucieczka z ośrodka

Patrycja po dwóch tygodniach została odnaleziona przez niemieckich funkcjonariuszy policji. Biorąc pod uwagę fakt, że zaginiona jest niepełnoletnia, władze przetransportowali dziewczynę do ośrodka młodzieżowego w Bersenbrück w Dolnej Saksoni, do czasu aż jej mama po nią przyjedzie. 

Do odbioru małoletniej jednak nie doszło ponieważ zbiegła z placówki.

- Patrycja Zawadzka (przedstawia się nazwiskiem matki Sierańska) ponownie jest uznana za osobę zaginioną, a miejsce jej aktualnego pobytu jest nieznane. (...) Ogrom pracy jaki włożyliśmy w poszukiwania Patrycji nie da się opisać słowami. (...) - napisała grupa Zaginieni przed laty na Facebooku

Patrycja ma 17 lat, waży około 51kg, ma 152 cm wzrostu, kolor oczu szaro-zielony, włosy jasny blond oraz ma bardzo jasną karnację. 

Źródło: Gazeta pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News