Co za patologia! W okresie, w którym wszyscy mówią o skokach narciarskich doszło do dramatu. Nikt by się nie spodziewał takich zajść w świecie sportu, a jednak. Pewien skoczek został pobity przez… trenera. 

Do skandalu doszło w kadrze rumuńskich skoczków narciarskich. Patologię ujawniło dwóch skoczków – Eduard Torok i Sorin Iulian Pitea. Jeden z nich został pobity przez trenera!

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy ile za historyczne zwycięstwo w Pucharze Świata zarobili polscy skoczkowie

Skoczek został pobity przez trenera

Są na to twarde dowody. Sorin Iulian Pitea ujawnił zdjęcia z obrażeniami twarzy, które zadał mu jego trener. To szczególnie oburzające, że człowiek, który powinien wspierać swoich podopiecznych potraktował ich w taki sposób.

O tym, że w kadrze rumuńskiej nie dzieje się dobrze, było głośno już podczas 66. Turnieju Czterech Skoczni. Obaj wspomnieni na początku skoczkowie w ostatniej chwili zostali wycofani przez federację z kwalifikacji do zawodów w Innsbrucku i Bischofshofen.

ZOBACZ TAKŻE: Stoch vs. Małysz wiemy, kto jest lepszy

Skandal w rumuńskiej kadrze

Teraz, kiedy skandal z udziałem trenera wyszedł na jaw, środowisko skoczków narciarskich dosłownie nim żyje.

To smutne, bo myślą, że przyniesiemy naszymi skokami wstyd Rumunii. Nie mamy od federacji żadnego wsparcia – tak mówił sam poszkodowany, Sorin Iulian Pitea.

ZOBACZ TAKŻE: Dramat Justyny Kowalczyk. Gwiazda sportu błaga o wybaczenie

O aż taką patologię nikt by tego środowiska mimo wszystko nie podejrzewał. Pozostaje czekać na konsekwencje, które przypadną w udziale trenerowi z horroru.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]


10 najseksowniejszych tenisistek świata [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również