To jedno zdjęcie zszokowało tysiące internautów. Trudno bowiem zrozumieć, jak dorośli ludzie w ten sposób wychowują swoje dzieci. Na fotografii widać malutkie dziecko zmuszane do palenia papierosów.

Mająca zaledwie kilkanaście miesięcy dziewczynka pozująca na zdjęciu z papierosem w ustach, który przytrzymuje jej dorosła osoba – to zdjęcie poraziło niemiecką opinię publiczną. Choć szybko usunięto je z Facebooka, na którym je opublikowano, sprawą zajęła się policja.

Okazało się, że to nie pierwsza tego typu fotografia, jaką można było znaleźć w mediach społecznościowych. Wszystkie tego typu zdjęcia pojawiały się na jednym profilu. Już na początku śledztwa wyszło na jaw, że za zdjęcia odpowiada rumuńska para mieszkająca nieopodal Kessel w centralnych Niemczech.

Przeciw Rumunom ma teraz ruszyć proces o znęcanie się nad własnymi dziećmi. Jak wynika bowiem z fotografii, które ci zamieszczali w sieci, nie tylko mała dziewczynka była zmuszana do palenia papierosów. Na innych zdjęciach widać pozostałe dzieci należące do pary.

...

Zobacz również

źródło: facebook.com
źródło: facebook.com
źródło: facebook.com