TVP podbija Internet! To, co dzieje się w tej telewizji, zaczyna przekraczać wszelkie granice. Czy paskowy TVP naprawdę dostanie za to awans? Takiego absurdu jeszcze nie widzieliście!

TVP Info słynie już z kontrowersyjnych pasków pojawiających się w trakcie relacji na żywo czy archiwalnych wydarzeń. „Paskowy” komentuje tam to, co dzieje się aktualnie na ekranie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że teksty wrzucane na paski są wręcz absurdalne.

#PaskiGrozy

Dzisiaj podbija sieć pasek, który ukazał się podczas relacji z Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. Internauci są mocno zaskoczeni i oburzeni tym, co pojawiło się u dołu ekranu. Użytkownicy Twittera śmieją się z paska o „chwaleniu kobiet, które zamiast przygotowywać święta – stoją przed Sejmem i sądami”.

Paskowy TVP atakuje opozycje

Ewa Kopacz chwali te kobiety, które zamiast przygotowywać święta – stoją przed Sejmem i sądami – to dokładna treść słynnego paska.

Internauci zauważają, że osoba, która stworzyła ten pasek, ujawniła, jaki w rzeczywistości ma stosunek do kobiet. Użytkownicy nie pozostawiają suchej nitki na „paskowym” i drwią, że czas już dać mu (lub jej) awans. Może TVP przychyli się nad sugestią i już niedługo zobaczymy paskowego na ekranie?

 

fot. twitter.com/pomaska
fot. twitter.com/AGozdyra
fot. twitter.com/michaljadczak

Źródło: wiadomosci.wp.pl

...

Zobacz również

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

Kiedyś wzdychały do nich miliony Polaków... Jak wyglądają dziś?