Ten pasek przebił WSZYSTKIE dotychczasowe. Szef TVP.Info nie dowierza

Ten pasek przebił WSZYSTKIE dotychczasowe. Szef TVP.Info nie dowierza

Telewizja Polska nie od dziś uchodzi za nadawcę propagandy rządu PiS. Z tego powodu jest w części społeczeństwa bardzo negatywnie oceniana. Z tego też powodu dość mocno spada jej oglądalność, czego jednak zdaje się nie dostrzegać sam prezes Jacek Kurski. Ostatnio jednak TVP przeszła samą siebie. W kolejny pasek nie wierzy nawet szef portalu TVP.Info.

Telewizja Polska lubi chwalić się swoimi sukcesami - wzrostem oglądalności i popularności wśród widzów. Ostatnio jednak nie ma dobrej passy. Telewizja pod zarządem Jacka Kurskiego notuje dość słabe wyniki, stając się drugą, a czasami nawet trzecią pod względem oglądalności przegrywając z TVN, a czasem także z Polsatem.

Ten pasek w TVP przebił wszystko

W sobotnim wydaniu "Wiadomości" poinformowano widzów, że kanał informacyjny Telewizji Polskiej jest liderem oglądalności. Podkreślono także, że to właśnie dzięki widzom, należą się im zatem podziękowania. - A teraz podziękowania dla państwa, wszystkich widzów Telewizji Polskiej, i gratulacje dla całego zespołu TVP Info. W maju kanał informacyjny Telewizji Polskiej zanotował wysoki, prawie 8-procentowy wzrost oglądalności - poinformował prowadzący "Wiadomości" Michał Adamczyk. Widzom ukazała się plansza podpisana "TVP Info liderem oglądalności". Problem polega na tym, że na planszy porównano słupki oglądalności TVP Info i TVN24, które notują udział w rynku - kolejno - 3,64% i 4,50%. To zaś oznacza, że o kanale informacyjnym Telewizji Polskiej można powiedzieć wiele, ale z pewnością nie to, że jest liderem na rynku. Prowadzący podkreślił wprawdzie, że o sukcesie i byciu liderem świadczy duży, bo aż 7,7% wzrost oglądalności w skali roku. W tym samym czasie TVN24 zanotował 2,4% spadek.

Nie wierzy w to nawet... szef portalu TVP.Info

Ponieważ Telewizja Polska o swoim sukcesie poinformowała także następnego dnia na kanale informacyjnym, tematem postanowił zainteresować się poseł PO Arkadiusz Myrcha. Zrobił zdjęcie ekranu, opatrzył je odpowiednimi oznaczeniami i wrzucił na Twittera wywołując szefa portalu internetowego publicznego nadawcy - Samuela Pereirę. - Co do paska - to raczej fejk, jakich ostatnio u was wiele. Pozdrawiam - napisał mu w odpowiedzi redaktor naczelny TVP.Info. To zaskakująca wypowiedź, tym bardziej, że pasek jest prawdziwy i faktycznie pojawił się przynajmniej w tym wydaniu, które nadawane były w niedzielę na kanale TVP Info. Obecnie, jeśli ogląda się główne wydanie "Wiadomości" z soboty wieczór za pośrednictwem strony internetowej, te same plansze wyświetlają się już bez paska, za to z dużą wolną przestrzenią w dole ekranu. TVP fot. twitter.com/SamPereira Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Grożą polskim dziennikarzom! "Posłuchaj SUKO!"
  2. Jest przepiękną dziennikarką Polsatu. Cierpi na straszną, nieuleczalną chorobę
  3. Dziennikarz największej polskiej gazety zmasakrowany i pobity. Ujawnił szokujące informacje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News