Dała partnerowi prezent. Gdy otworzył pudełko zaczął przeklinać i krzyczeć

Dała partnerowi prezent. Gdy otworzył pudełko zaczął przeklinać i krzyczeć Źródło: Facebook/Cosmpolitan

Gdy partner rozpakował paczkę z prezentem na chwilę zamarł. Nie był pewny, czy zawartość pudełka była tylko formą żartu czy samą prawdą. W momencie w którym zrozumiał, że to nie żart, oszalał.

Partner pewnej kobiety na pewno nie spodziewał się, że dowie się o tym w taki właśnie sposób. Jego kobieta wręczyła mu pudełko, które wyglądało na paczkę prosto od kuriera.

Partner pewnej kobiety dostał prezent. Nie spodziewał się, co zastanie w pudełku

Pudełko, które dostał mężczyzna było dosyć lekkie, jakby nie było w środku zbyt wiele. Sądząc, że to prezent, zaczął ochoczo rozpakowywać karton i rozrywać po kolei kolejne warstwy taśmy. Gdy w końcu mu się udało, ujrzał jedynie kartkę z zabawną grafiką, na której narysowana była para, a kobieta w brzuchu miała kropkę. Jednak pod spodem było coś jeszcze.

Pod kartką ukryte były dziecięce buciki, które ostatecznie wyjaśniły tajemnicę paczki i znaczenie wydrukowanej grafiki. Mężczyzna na chwilę zamarł, po czym podniósł buty dla dziecka i z niedowierzaniem przez chwilę na nie patrzył. Po chwili zamarł i zapytał swojej partnerki, czy jest w ciąży.

Gdy jej partner się o tym dowiedział, zaczął przeklinać, wpadł w szał

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy kobieta zaczęła się śmiać, ten wyraźnie podniecony ją uciszył i zapytał ponownie, po drodze wymsknęło mu się wulgarne słowo (zapewne z ekscytacji). Gdy potwierdziła, był zaskoczony, ale też nie ukrywał radości. Partnerka przygotowała mu poważnie zaskakującą metodę na przekazanie informacji o swojej ciąży.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Nie jest to oczywiście jedyny przypadek kreatywnego poinformowania o ciąży. W internecie na stronie magazynu dla kobiet "Cosmpolitan" znalazła się sklejka z mężczyznami, którzy właśnie otrzymali radosną nowinę. Wszyscy nagrani zareagowali wyjątkowo pozytywnie, nie kryjąc swojego głębokiego wzruszenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Panna młoda kazała zamknąć gościom oczy, gdy składała przysięgę. Ludzie płaczą, kiedy dowiadują się, dlaczego tak zrobiła
  4. Na chwilę zostawiła 2-letnią córkę samą w kuchni. Gdy po chwili wróciła i spojrzała na jej buzię, natychmiast zabrała ją do szpitala
  5. Prosty i bezbolesny trik na wrastające paznokcie. Każdy może go wykonać w domu, a problem zniknie w mgnieniu oka

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News