papież_po
yt/TED
Anna Maria Guziewska - 30 Grudnia 2018

Papież Franciszek zdruzgotał gwiazdora Polsatu. Polak jest załamany

Papież Franciszek w grudniu kalendarz ma z pewnością zapełniony. Celebrowanie Świąt Bożego Narodzenia oraz przygotowania od licznych mszy, odprawianych ku pokrzepieniu serc wiernych, z pewnością zajmują czas głowy Kościoła doszczętnie. Polski gwiazdor wybrał się do Watykanu, gdzie duchownego nie spotkał. Na Instagramie podzielił się bulwersującym zawodem.

Papież Franciszek zajmuje się teraz planami na Nowy Rok. Głowa Kościoła z pewnością odwiedzi wiele krajów, a także zaangażuje się w nurtujące wiernych problemy. Na wycieczkę do Watykanu wybrał się Adam Zdrójkowski i ku swojemu rozczarowaniu, nie spotkał duchownego.

Co Adam Zdrójkowski napisał o duchownym? Papież Franciszek zajęty przygotowaniami do rozpoczęcia Nowego Roku

Gwiazdor "Rodzinki.pl" i "Rodziny zastępczej" pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z wyjazdu. - Niestety nie udało mi się spotkać z Papieżem. Ale odwiedziłem! Piękne miejsce! - napisał pod zdjęciem aktor. Chłopak chciał tym samym pokazać, że bardzo mu zależało na spotkaniu z głową Kościoła. Nie wyjaśnił jednak, czemu nie udało mu się dotrzeć na mszę. W komentarzach internauci spekulują nad kulisami wyprawy aktora. - Musisz o 12:00 w niedzielne południe przybywać na Placu Świętego Piotra, to wtedy uda Ci się... - wyjaśnił ironicznie internauta. - Papież powinien się z Tobą spotkać i zrobić selfie - pojawia się dalej. - A co do papieża to o ile się nie mylę jutro o 12 jest "Anioł Pański" - zauważa użytkowniczka Instagrama. Mężczyzna z pewnością jest praktykującym katolikiem, który chciałby spotkać głowę Kościoła. Nie wiadomo jednak, czy w niedzielne popołudnie pojawi się na Placu Świętego Piotra.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej
Na wycieczkę mężczyzna wybrał się ze swoją partnerką - Wiktorią Gąsiewską. Dziewczynę możemy oglądać w relacjach, które na bieżąco Zdrójkowski udostępnia na swoim Instagramie. Tworzą parę od 2017 roku, a poznali się na planie hitu TVP "Rodzinka.pl". Od tamtej pory są zdecydowanie nierozerwalni.

Adam Zdrójkowski - sylwetka

Już jako dziecko pojawił się na planie serialu telewizji Polsat. "Rodzina zastępcza" była dla niego ogromnym przeżyciem. Rolę Pawełka odgrywał przez kilka lat. Później znalazł się w produkcji TVP "Rodzinka.pl", gdzie podbił serca polskich nastolatek. Nie wiadomo jednak, jak potoczą się jego losy w drodze do wiary.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zdradziła go zaraz po ślubie. Aktor seriali TVP publicznie poniżył byłą żonę?!
  2. To nagranie pogrążyło prezesa TVP. Z tego się już nie wytłumaczy
  3. Sylwester w TVP zostanie zrujnowany? Siła wyższa jest nieubłagana
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
Agnieszka DygantTak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News