Papież Franciszek -stan zdrowia
Rex Features/East News
Aneta Wasilewska - 14 Września 2020

Ogromny niepokój o zdrowie papieża Franciszka. Pojawiły się poważne obawy

Papież Franciszek zaniepokoił wiernych na całym świecie, pojawiły się poważne obawy o jego zdrowie. Lekarze przekazali, jak czuje się papież.

Papież Franciszek sprawił, że wielu wiernych zaczęło się niepokoić. Stan zdrowia papieża stał się we Włoszech numerem jeden w mediach. Już wiadomo, co dzieje się z głową Watykanu. Lekarze zdradzili już, jaki jest jego stan zdrowia.

Będzie zaostrzenie zakazu dla wszystkich Polaków. Minister Zdrowia potwierdziłBędzie zaostrzenie zakazu dla wszystkich Polaków. Minister Zdrowia potwierdziłCzytaj dalej

Papież Franciszek jest zakażony?

Niepokój o stan zdrowia papieża Franciszka pojawił się w mediach, gdy świat obiegły informacje o tym, że przebywał w otoczeniu zakażonej koronawirusem osoby podczas oficjalnej audiencji. Jak przekazali dziennikarze TVP Info, stan zdrowia ojca świętego jest na bieżąco monitorowany, co więcej przeszedł już test na koronawirusa.

- W ostatnich dniach papież Franciszek przeszedł test na koronawirusa. Papież otrzymał negatywny wynik - podzielili się optymistyczną informacją dziennikarze TVP Info, którą oficjalnie potwierdził dyrektor Biura Prasowego Stolicy Apostolskiej, Matteo Bruni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

Lekarze przekazali, jaki jest stan zdrowia papieża

Zgodnie z informacjami przekazanymi w TVP Info, papież czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów, które występują podczas zakażenia koronawirusem. Papież Franciszek obecnie cieszy się bardzo dobrą formą. Wierni nie powinni się już obawiać o zdrowie głowy Watykanu.

Dzisiaj grzeje:

1. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Minister Zdrowia właśnie ogłosił, chodzi o zamknięcie szkół. Wszystko jest już jasne

- Lekarze stwierdzili, że papież Franciszek cieszy się dobrą formą i samopoczuciem, ale wierni martwią się o zdrowie papieża po tym, jak 29 sierpnia przyjął na audiencji filipińskiego kardynała Luisa Antonio Tagle, którego wynik testu okazał się pozytywny. Kardynał Tagle przebywa teraz na kwarantannie, należy do bliskich współpracowników Franciszka. W ubiegłym roku papież mianował go prefektem kongregacji do spraw ewangelizacji narodów - dodała dziennikarka TVP Info.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne sceny w "Rolnik szuka żony". Prowadząca nie wytrzymała "popisów" uczestnika
  2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu
  3. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Danuta Martyniuk musiała przerwać milczenie, jest bardzo ostro
  4. Bardzo smutne, przecież Viki ma dopiero 13 lat. Ujawniono treść wiadomości, jakie dostała
  5. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano
  6. Już nigdy nie zrobicie frytek inaczej. Robert Makłowicz pokazał niesamowity trik, dzięki którym smakują najlepiej

KobietaW ostatnich miesiącach mocno przytyła, uskarżała się na wzdęcia. Kiedy lekarze zobaczyli ogromny brzuch kobiety, natychmiast zainterweniowaliCzytaj dalej

Źródło: Twitter/TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News