Szokujący apel, który niemieccy politycy wystosowali do swych obywateli, wstrząsnął światową opinią publiczną. Zalecili oni, aby każda osoba zgromadziła w swoim domu zapasy żywności oraz wody pitnej na okres dziesięciu dni. Europa nie rozumie jednak, skąd wziął się zaskakujący pomysł jednego z najważniejszych na kontynencie rządów.

Jak donosi „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, zaskakujący apel, który niemieccy politycy zalecili wszystkim Niemcom rozpoczęcie nietypowych przygotowań. Specjaliści dzisiaj zaznaczają, że takiej sytuacji nie było w kraju od okresu tzw. zimnej wojny i pogłębia ona narastającą panikę w kraju.

Początek zadziwiających zmian

Jak dowiedzieli się miejscowi dziennikarze, apel ma mieć związek z najnowszym projektem przepisów dotyczących koncepcji obrony cywilnej. Mają one dotyczyć m.in. zamykania niektórych dróg oraz części konkretnych miast, gdyby nastąpiła poważna potrzeba przetransportowania wojska z jego sprzętem.

Europa nie rozumie do dziś, dlaczego Niemcy zdecydowali się na wydanie nietypowych zaleceń. Pojawiły się również nieoficjalne głosy, że chodzi o coś bardzo poważnego, co może zszokować cały świat. Tym bardziej jest to możliwe, że zaledwie kilka dni temu do mediów przedostała się informacja o tym, że Niemcy mają w zamiarze opuścić NATO o czym pisaliśmy TUTAJ.

20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła


10 przepowiedni, które okazały się prawdą

...

Zobacz również