Lucy Lawless, która w popularnym serialu z lat 90. zagrała tytułową wojowniczą Xenę, przez długi czas zachwycała fanów swoją wyjątkową urodą. Dziś aktorka ma już 48 lat, zdecydowanie się zmieniła, jednak wciąż pozostaje bardzo piękną kobietą. Internauci twierdzą, że przypomina także znaną polityk.

Serial „Xena: Wojownicza księżniczka” kręcony był w latach 1995-2001. Na nim Lawless nie zakończyła jednak swej kariery. Występowała bowiem później w takich produkcjach, jak „Tarzan na Manhattanie”, „Spartakus: Krew i piach”, czy też „Spartakus: Zemsta”.

Aktorka od lat jest żoną Roberta G. Taperta. Ma także trójkę dzieci – 28-letnią córkę Daisy oraz dwóch synów: 17-letniego Juliusa i 14-letniego Judaha. Chętnie dzieli się chwilami spędzanymi z ukochaną rodziną na Instagramie, gdzie jest bardzo aktywna.

Internauci, którzy chętnie zapoznają się z najnowszymi fotografiami Lawless, twierdzą także, że jest ona podobna do Hillary Clinton. Ich zdaniem jednocześnie wygląda jednak znacznie młodziej od jednej z najbardziej znanych polityk na świecie.

...

Zobacz również

Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram