Pamela Anderson cały czas odwiedza ukrywającego się twórcę WikiLeaks

Pamela Anderson cały czas odwiedza ukrywającego się twórcę WikiLeaks Źródło:

Pamela Anderson wciąż odwiedza Juliana Assange, który obecnie ukrywa się w ambasadzie Ekwadoru korzystając z politycznego azylu. Gwiazda "Słonecznego Patrolu" została już sfotografowana 5 razy. 

Twórca Wikileaks od 2012 roku musi ukrywać się w ambasadzie Ekwadoru w Londynie. Rząd tego państwa zdecydował się udzielić mu politycznego azylu. Znienawidzony przez liczne amerykańskie środowiska haker, swoimi publikacjami mocno uderzył w Hillary Clinton i przyczynił się do jej spektakularnej porażki w starciu z Donaldem Trumpem.

Assange jest regularnie odwiedzany przez Pamelę Anderson. Nie wiadomo jaki jest cel wizyt, ale gwiazda "Słonecznego Patrolu" przynosi twórcy Wikileaks różne upominki i umila mu pobyt w londyńskiej ambasadzie Ekwadoru.

Dlaczego Assange ukrywa się w ambasadzie? Australijski aktywista i haker poprosił o azyl polityczny chcąc uchronić się od ekstradycji do Szwecji w związku z oskarżeniami o gwałt. Niektórzy amerykańscy politycy sugerowali, że Assange powinien zostać oskarżony o zdradę i skazany na karę śmierci. Z kolei były doradca polityczny konserwatywnego premiera Kanady, Tom Flannagan, w telewizji kanadyjskiej powiedział nawet, że autor WikiLeaks powinien zostać zamordowany w zamachu.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News