Owsiak zrozpaczony. Okradli WOŚP!

Owsiak zrozpaczony. Okradli WOŚP!

Nieprawdopodobne jest to, co się wydarzyło na ostatnim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Okradli pieniądze z puszek, by sprawić sobie przyjemność. Jurek Owsiak jest zrozpaczony całą sytuacją.

To oburzające! Ta rodzina lepkie ręce musi mieć zapisane w genach. Rodzinna banda złodziei od lat zajmowała się złodziejskim procederem. Teraz staje przed sądem za to, że ukradli pieniądze z puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ich tłumaczenia przed sądem są kuriozalne. To, co ukradli, wydali na huczną imprezę. ZOBACZ TAKŻE: JERZY OWSIAK SKAZANY! KURIOZALNY WYROK ZA WOODSTOCK Policjanci już od dawna znali tę rodzinę. Wcześniej kilkoro jej członków było notowanych za kradzieże. Mundurowi szybko dowiedzieli się, co tym razem planują i gdy tylko zapisali się na zbiórkę pieniędzy podczas zeszłorocznego finału WOŚP, funkcjonariusze postanowili ich obserwować i przyłapać na gorącym uczynku. Rozesłali ich wizerunki do policjantów w Trójmieście. Kiedy już zauważyli że rodzinka ukradła pieniądze z puszki, ruszyli do akcji.

Pieniądze na nowy początek życia

Szajka z Gdańska ukradła z puszek prawie 4,5 tysiąca złotych. W złodziejskim procederze brali udział Łukasz R. (34 l.), Karolina R. (30 l.), Violetta M. (51 l.), Sandra M. (20 l.), Sandra H. (25 l.) oraz jej narzeczony Paweł N. (31 l.). Ich tłumaczenia są absurdalne. Mówili, że te pieniądze były im potrzebne na ślub i wesele przyszłej pary młodej. Kobiety przyznały się do winy, ale mężczyźni idą w zaparte i nie chcą tego zrobić. Wesele, na które potrzebne były pieniądze, odbyło się we wrześniu tego roku. ZOBACZ TAKŻE: OWSIAK W SZPITALU! OPUBLIKOWANO ZDJĘCIA, FANI ZATRWOŻENI - Około godz. 19 przy ul. Piastów w Sopocie policjanci zatrzymali pięć osób podejrzanych o kradzież pieniędzy z puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trzy kobiety w porozumieniu z dwoma mężczyznami z oplombowanych puszek ukradli blisko 4,5 tys. zł - opisywała sprawę asp. Karina Kamińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie. Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News