Owsiak w szpitalu! Opublikowano zdjęcia, fani zatrwożeni (foto)

Owsiak w szpitalu! Opublikowano zdjęcia, fani zatrwożeni (foto) Źródło:

To prawdziwy szok zwłaszcza dla zwolenników opozycji i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jurek Owsiak trafił bowiem do szpitala. Założyciel i lider WOŚP poinformował o tym w internecie, czym wywołał ogromne zaniepokojenie wśród swoich fanów.

Jak tłumaczy Owsiak, od dłuższego czasu ma problemy zdrowotne. Chodzi o jego nogi, a zwłaszcza kolana, które wyraźnie dawały mu się we znaki. Przeszedł już operację jednego, ale po pewnym czasie zaczęło go boleć drugie. Zgodnie z jego słowami, odkładał wizytę u lekarza bardzo długo, aż doszło do sytuacji, że ból był nie do zniesienia i utrudniał mu chodzenie. Wówczas znalazł się w otwockim szpitalu. - W jednym już miałem robioną artroskopię, ale kiedy drugie zawyło, to wiecie jak to jest - człowiek robi wszystko, żeby temat odłożyć, bo może przejdzie, bo może masaż lub jakaś terapia pomogą. A potem trudno było wpasować się w termin przy takiej ilości zająć. Ale mam to już za sobą. Prosto z trzeciego dnia zakupów sprzętu medycznego pomknąłem do szpitala, aby następnego dnia rano poddać się zabiegowi operacyjnemu - oświadczył założyciel WOŚP.

Fani przerażeni

Dla fanów Jurka Owsiaka informacja o jego pogarszającym się stanie zdrowia była druzgocąca. Zamieszczone przez organizatora WOŚP-u zdjęcia udostępniali wielokrotnie. Owsiak zaznaczył jednak, że największym zaskoczeniem było dla niego to, że wylądował w łóżku, które 10 lat temu sprezentował szpitalowi razem z całą Orkiestrą. Jak mówi, nigdy nie spodziewał się, że będzie korzystał kiedyś z wręczanego szpitalowi sprzętu. - Leżałem na łóżku, które kupiliśmy 10 lat temu, a podobne łóżka cały czas kupujemy dla polskich szpitali. Kiedy wręczaliśmy sprzęt, nawet przez moment nie pomyślałem, że ja także będę z niego korzystał - podsumował Owsiak. Poinformował, że teraz czeka go "szybka rehabilitacja, ale przy pomocy osób najbliższych i przyjaciół". Już w najbliższych dniach ma opuścić szpital, a w poniedziałek będzie można tradycyjnie posłuchać go w audycji radiowej "Zaraz Będzie Ciemno". źródło: facebook.com/Jurek Owsiak źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News