Jurek Owsiak gościł w ostatnim programie Kuby Wojewódzkiego. Panowie rozmawiali o polityce, a nawet wróżyli sobie nawzajem, co się stanie z nimi w przyszłości.

Jerzy Owsiak ma ostatnio wiele kłopotów. Zaczęło się od tegorocznego Przystanku Woodstock, który był określony jako impreza podwyższonego ryzyka. Później za przeklinanie na tej imprezie, Owsiak musiał zapłacić karę w wysokości 100 zł. Teraz czeka go kolejny proces.

Najdroższy seks w jego życiu

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz pozwała założyciela Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o zniesławienie. Chodzi o słowa Owsiaka: „żeby (Pawłowicz – red.) spróbowała seksu”, to „poczuje motyle w brzuchu”. Posłanka domaga się 20 tys. złotych. Wojewódzki żartobliwie skomentował całą sytuację, mówiąc, że to jest „najdroższy seks Owsiaka”.

Ja uważam, że to nie była jednoznaczna propozycja, którą pani Krystyna może sobie wyobrażać. Przeczytałem właśnie wywiad z Jimim Hendrixem. Dla mnie muzyka to jest seks i on tam dał całą tezę, którą chcę wziąć do sądu. Bardzo mądrze opisuje, że słowo „seks” kojarzy się z fajną fotą, fajnym ubraniem… – tłumaczył Owsiak.

Stajesz albo po tej stronie, albo po tej

Później Wojewódzki powiedział, żeby zaczął mówić coś pozytywnego o „dobrej zmianie”. Owsiak wtedy wytłumaczył, że te czasy, w których żyjemy, są dobre dla nas samych, ważne, żeby się w nich odnaleźć i wiedzieć, po której stoi się stronie.

Poczekaj… nie tak od razu. Trzy razy większa publiczność w ostatnią sobotę, Uniwersytet Jagielloński, studenci zapraszają na pogaduchę. Ja im mówię coś takiego: czasy, które przyszły, są czasami dobrymi dla nas samych. Musimy umieć się w nich umiejscowić, możemy teraz bardzo wyraźnie powiedzieć, kim jesteśmy. Są sytuacje, gdzie trzeba się opowiedzieć i powiedzieć wyraźnie, co się o tym myśli. To jest bardzo ważna rzecz przy budowaniu społeczeństwa obywatelskiego. I to jest ten plus, że przycisnęli, pokazali, teraz stajesz albo po tej stronie, albo po tej – odpowiedział Owsiak.

Pozdrowienia do więzienia

Najważniejsze pytania padły na koniec. Wojewódzki spytał Owsiaka o następny Przystanek Woodstock. Ten stwierdził, że jest to świetne miejsce i czeka na woodstockowiczów od 2 do 4 sierpnia przyszłego roku. Na koniec prowadzący program zaczął zastanawiać się, który z nich pierwszy trafi… do więzienia. Jerzy Owsiak jasno stwierdził, że to na pewno będzie gwiazda TVN-u.

Nie pogniewasz się, jeżeli powiem, że ciebie? Bo coś czuję, że ciebie j*bną jak nic. Za obyczajowość. Ty będziesz siedział pierwszy, a ja postaram się o tobie nie zapomnieć – obiecał Owsiak.

Źródło: plotek.pl

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

...

Zobacz również