Jurek Owsiak nigdy nie był darzony sympatią przez polityków PiS. Niechęć do niego i jego przedsięwzięć ze szczególnym zapałem wyrażała Krystyna Pawłowicz. Teraz to Owsiak uderza w posłankę i robi to w mało dyplomatyczny sposób.

Krystyna Pawłowicz niejednokrotnie starała się zniechęcać Polaków do płacenia na WOŚP. Bardziej niż charytatywna działalność Owsiaka nie podoba jej się organizowany przez niego festiwal. Woodstock w percepcji posłanki ma charakter satanistyczny.

Bombardowany zarzutami przez Pawłowicz i jej kolegów z partii, Owsiak nie wytrzymał. Zaatakował posłankę, odnosząc się do jej życia intymnego. Jego słowa miały nigdy nie przedostać się do opinii publicznej. Uczestnicy Woodstocku, którzy je usłyszeli, postanowili jednak podzielić się nimi z internautami.

Owsiak do Pawłowicz: Pani Krystyno,niech pani spróbuje seksu!!! – napisała jedna z użytkowniczek Twittera, dodając do swojego wpisu hasztag „Woodstock”.

Jurek Owsiak na #Woodstock2017: Pani Pawłowicz, niech pani spróbuje jednej rzeczy w życiu. Seksu – zacytował Owsiaka ktoś inny.

Niektórzy internauci po słowach Owsiaka nie mają litości dla posłanki.

Kyrie eleison… kto mu tak podpadł, że mu Kryśki życzy? – pyta jeden z internautów.

źródło: Polityczek

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

 

...

Zobacz również