Młody psiak zaczepiał inne psy w parku. Owczarek niemiecki nie wytrzymał, wszystko się nagrało

Młody psiak zaczepiał inne psy w parku. Owczarek niemiecki nie wytrzymał, wszystko się nagrało Źródło: YouTube Gumby's Imperial Media

Kiedy młody pies wykazywał się niezbyt należytym zachowaniem, nie mogło to pozostać bez żadnej reakcji. Owczarek niemiecki postanowił wziąć sprawy w soje łapy i ruszył w stronę dalmatyńczyka. Całe zajście zostało zarejestrowane.

Owczarek niemiecki nie mógł się bezczynnie przyglądać temu, co robił młody dalmatyńczyk. Kiedy miarka się przebrała postanowił zrobić z tym porządek. Jego reakcja jest powalająca. Nagranie trafiło do sieci. 

Psie złośliwości w parku

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że psy to towarzyskie zwierzęta stadne. Owczarek niemiecki postanowił zaprowadzić porządek w obliczu zbyt natarczywej zabawy dalmatyńczyka. Młody pies dokazywał, a jego poczynania były coraz bardziej śmiałe. Niektórym zwierzakom przestało się to podobać.

Owczarek niemiecki był starszym i bardziej doświadczonym psem niż dalmatyńczyk. Postanowił zareagować na jego zbyt agresywne zachowania w trakcie harców w parku. To co zostało zarejestrowane podczas zabawy, zwala z nóg.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Owczarek niemiecki zdecydował się na interwencje 

Dalmatyńczyk zaczepiał kolejne psy. Widać było, że nie wszystkim czworonogom to odpowiada. Młody pies zapomniał się w trakcie zabawy i zaczął być agresywny. Harce zaczęły przeobrażać się w bójkę. Owczarek niemiecki jako starszy pies uznał, że to do niego należy zaprowadzenie porządku i postanowił dać mu lekcję. Podszedł do młodego psa i zakończył jego bójkę ze sznaucerem.

Ta sytuacja doskonale pokazuje, jak psy potrafią nawiązywać wzajemne relacje. Owczarek niemiecki poniekąd zaczął wychowywać młodego dalmatyńczyka. Mimo tego, że między zwierzakami doszło do starcia, to później oddały się wspólnej zabawie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych

2. Macie konto w PKO BP, Pekao, mBanku lub Credit Agricole? Właśnie wprowadzono zmiany, o których musicie wiedzieć

Aktualnie widok psów bawiących się w grupach należy w naszym kraju do rzadkości. W związku z tym możemy nacieszyć oczy nagraniem, które prezentuje całą sytuację. Nie da się ukryć, że jest ono niezwykle urocze i potrafi wywołać o uśmiech.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zwierzakom podano szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo już, jak wpłynęła na ich ciała
  2. Starsza pani wyprowadziła psa przez balkon, ponieważ bała się koronawirusa. Mieszkała na piętrze, zaskakujące nagranie
  3. W Polsce sprawdza się włoski scenariusz? Najbliższe dni będą kluczowe
  4. Dorota Szelągowska drży w obawie o życie syna. "Nie będę posyłać go na śmierć"
  5. Już nie ma złudzeń. Łukasz Szumowski i szef KPRM zabrali głos w sprawie Wielkanocy
  6. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News