Waży już ponad 300 kg. Chce UMRZEĆ z przejedzenia

Waży już ponad 300 kg. Chce UMRZEĆ z przejedzenia Źródło: flickr.com

Otyłość każdego roku staje się coraz większym problemem. Nieodpowiednia dieta i odchodzenie od aktywności fizycznej prowadzi do odkładania się nadprogramowych kilogramów. W niektórych przypadkach prowadzi to do iście ekstremalnych sytuacji.

Otyłość w skali globalnej dotyczy już ponad 600 milionów dorosłych. Jest to zatrważający wynik, biorąc pod uwagę fakt, że w ciągu ostatnich 40 lat wzrost osób borykających się z tym problemem wyniósł ponad 500 procent. Walka z otyłością powinna przebiegać jak najszybciej z użyciem metod, które od razu wywracają życie do góry nogami. W przeciwnym wypadku może dojść do tak skrajnych przypadków, jak waga ciała przekraczająca 300 kilogramów.

Otyłość mężczyzny wymknęła się spod kontroli. "Będę jadł aż do śmierci"

Stacja telewizyjna TLC postanowiła przedstawić to, jak naprawdę wygląda życie osób skrajnie otyłych. Jednym z bohaterów programu "Family by the Ton" stał się 34-letni Casey King. W momencie nagrywania epizodu, w którym wystąpił, licznik na jego wadze zatrzymywał się dopiero przy 318 kilogramach. Mężczyzna od zawsze cechował się większą wagą ciała niż wskazywała na to jego sylwetka, ale - jak sam przyznał - sytuacja zaczęła się niebezpiecznie wymykać spod kontroli, kiedy zaczął pracować w fast foodzie. Kolejne tygodnie przynosiły przyrost wagi, aż w końcu przez swoją tuszę nie był w stanie wykonywać obowiązków. Nie zdecydował się wówczas na schudnięcie, a zamiast tego zwolnił się z pracy i przeniósł do matki. Kobieta bardzo szybko straciła do niego cierpliwość. Casey nie dość, że nie dokładał się do budżetu domowego, to w zastraszającym tempie pochłaniał zapasy żywności. Matka w końcu nie wytrzymała i zarządziła jego eksmisje. Tym samym kolejnym przystankiem stał się dla niego dom ojca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Ojciec kocha Casey'a tak bardzo, że nie jest w stanie odmówić mu niczego, włączając w to kupowanie jego ulubionych smakołyków. Codziennie musi też myć syna, który nie mieści się pod prysznicem. W tym celu kierują się na tyły domu, gdzie stoi specjalnie do tego zakupiona wielka metalowa balia. 34-latek większość czasu spędza w swoim pokoju oglądając filmy, grając na komputerze i oczywiście podjadając. Jak sam stwierdził, nie widzi dla siebie świetlanej przyszłości i najpewniej wszystko skończy się tak, że "będzie jeść aż do śmierci". Z tą wizją nie chce pogodzić się jego ojciec, który jest już w leciwym wieku i niedługo nie będzie w stanie opiekować się dalej synem. ZOBACZ TAKŻE
  1. Tak się bawi PiS. Najpierw była msza, potem striptizer. „Im bardziej się rozbierał, tym bardziej dziewczyny…” 
  2. Eva Minge przez lata ukrywała, że ma raka. Powód jest wstrząsający i przerażający 
  3. Beata Kozidrak znów jest zakochana?! Kim jest tajemnicza, nowa miłość gwiazdy?
  4. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News