Andrzej Duda to polityk, który cieszy się zdecydowanie większą sympatią niż inni związani z obozem PiS. Rankingi zaufania i popularności wskazują, że nawet część zwolenników opozycji nie darzy go taką nienawiścią jak np. Jarosława Kaczyńskiego, a dla prawicy jest wręcz idolem. 

Na światło dzienne wyszedł jednak sekret Andrzeja Dudy, który wielu uważa za powód do wstydu. Najwięcej śmieją się oczywiście przeciwnicy rządu.

Osoby z otoczenia Andrzeja Dudy potwierdzają że prezydent poświęca nienaturalnie dużo czasu na pielęgnację i dbanie o swój wygląd. Nie są to bynajmniej wyssane z palca plotki. Taki stan rzeczy potwierdził nawet sam ojciec prezydenta.

Poproszony o wymienienie wad syna Jan Duda miał spory problem, jednak w końcu przyznał, że obecny prezydent zdecydowanie za dużo czasu spędza przed lustrem.

– To, że dość dużo uwagi poświęca na dbanie o wygląd – wyjawił.

Z kolei przeciwnicy Andrzeja Dudy szyderczo proponują prezydentowi odejście ze swojego obozu politycznego i przejście na stronę LGBT, organizacji, do których obóz polityczny Dudy podchodzi raczej z wielkim dystansem.

Oczywiście inni internauci wzięli prezydenta w obronę. Komentujący tłumaczą, że każdy polityk, a już na pewno prezydent, musi dbać o prezencję. A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

 

...

Zobacz również

Zobacz również