Popularna modelka oszukała wszystkich fanów! Nikt się nawet nie domyślał, że ta prześliczna dziewczyna ma... 58 lat

Popularna modelka oszukała wszystkich fanów! Nikt się nawet nie domyślał, że ta prześliczna dziewczyna ma... 58 lat Źródło: Unsplash/Ashton Bingham

Oszustka, którą zdemaskowano podczas transmisji na żywo, nie może dalej czerpać korzyści finansowej za pomocą swojej urody. Jak się okazało - modelka ma 58 lat. Wszyscy myśleli, że jest o wiele młodsza.

Oszustka została upokorzona przez tysiące internautów, którzy podczas streama na popularnej platformie zdemaskowali prawdziwą tożsamość modelki. Wmawiała im, że ma 18 lat. W rzeczywistości była o 40 lat starsza. Fani uciekli z jej streama, wcześniej wylali jednak na nią wiadro pomyj.

Oszustka nie może już dalej udawać. Została zdemaskowana

Jak podaje serwis "China's Global Times", 58-letnia Qiao Biluo występowała na popularnej, chińskiej platformie streamingowej, gdzie razem z innymi internautami pokazywała jak gra w przeróżne gry. Budowała wokół swojej osoby społeczność, która z każdym dniem znacznie się powiększała.

Ludzie bardzo cenili sobie streamy Qiao, ponieważ byli przekonani, że rozmawiają z 18-letnią Chinką, która okazuje im swoje zainteresowanie. Nie trzeba dodawać, że streamami zainteresowani najbardziej byli samotni mężczyźni.

Na platformach streamingowych istnieje możliwość dobrowolnego wpłacania kwot na konta użytkowników, którzy prowadzą transmisje na żywo. Qiao po każdym streamie kończyła więc z dodatkowymi jenami, za które za każdym razem była bardzo wdzięczna swoim subskrybentom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Interes na platformie streamingowej Qiao kręcił się w najlepsze, a 58-latka myślała, że dobra passa trwała będzie w nieskończoność. Niestety, pech chciał, że pewnego dnia jej oszustwo zostało zdemaskowane. Qiao, aby podczas streamów wyglądać na o wiele młodszą, używała specjalnej aplikacji, która podmieniała jej twarz. Dzięki temu 58-latka nie wyglądała tak, jak na osobę w średnim wieku. W Internecie wszyscy przekonani byli, że Qiao jest 18-letnią seksbombą, która szuka chłopaka.

Dzisiaj grzeje:

  1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę
  2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Pewnego dnia aplikacja z niewyjaśnionych przyczyn nie zadziałała jednak, z czego Qiao nie zdała sobie w ogóle sprawy. Dalej, tak jak zwykle, rozmawiała ze swoimi widzami, ale ci zaczęli wypisywać w komentarzach bardzo przykre słowa, które negatywnie oceniały urodę Qiao. 58-latka zrozumiała, że aplikacja nie działa i nagle przerwała streama. Niestety, wieść o jej oszustwie obiegła wszystkie media. Internauci odsubsrybowali Qiao. Jeśli chce dalej czerpać korzyści finansowe ze swojego oszustwa - będzie musiała założyć nowy profil.

Oszustwo Qiao pomogło jej się wzbogacić o prawdziwą fortunę. W pewnym momencie na serwisie streamingowym wpłacono jej w przeliczeniu na polską walutę około 30 tys. złotych.

Fot. screen/Pudelek

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Był z nami od zawsze. Niestety, dzisiaj zmarł
  4. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  5. Policja myślała, że wchodzi na zwykłą imprezę. Gdy zobaczyli prawdziwe źródło krzyków, zamarli

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News