Znany polityk z Oświęcimia znęcał się nad żoną? Postawiono mu ciężkie zarzuty

Znany polityk z Oświęcimia znęcał się nad żoną? Postawiono mu ciężkie zarzuty Źródło: Pexels - Kat Jayne

Oświęcim był w ostatnim czasie miejscem rodzinnego dramatu. Dowiedzieliśmy się, że jednemu z miejscowych polityków postawiono poważne zarzuty. Mężczyzna miał znęcać się nad żoną.

Oświęcim dał pewnemu mężczyźnie szansę na zrobienie kariery w polityce. Mieszkańcy miasta wybrali go na funkcję radnego, w związku z czym aspirujący samorządowiec czuł, że jego kariera idzie do przodu. Już niebawem wszystko może zostać przerwane za sprawą przerażających faktów, które po pewnym czasie wyszły na jaw. Wiele wskazuje na to, że jego droga do sławy właśnie się zakończyła.

53-letni Dariusz G. usłyszał bardzo ciężkie zarzuty dotyczące znęcania się nad żoną. Jeżeli doniesienia prasy potwierdzą się, polityk może stracić funkcję, którą piastował od kilku miesięcy. Poza zajmowaniem się polityką na szczeblu miejskim mężczyzna wykonywał również zawód lekarza, a mieszkańcy miasta doceniali jego wkład w działalność samorządu. Wszystko uległo jednak obecnie zmianie.

Oświęcim miejscem rodzinnego dramatu

Według doniesień lokalnej prasy Dariusz G. może spodziewać się wysokiej kary. W ostatnim czasie mężczyzna znęcał się nad swoją 49-letnią żoną zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Doszło nawet do gróźb, wobec których kobieta poczuła, że jej życie jest poważnie zagrożone. Postanowiła zgłosić całą sprawę na policję. O sprawie szybko dowiedzieli się mieszkańcy.

Oświęcim wciąż nie może uwierzyć, że tak ceniony samorządowiec zachowywał się w taki sposób wobec własnej żony. Jeżeli zarzuty zostaną udowodnione, spotka go bardzo wysoka kara. Niewykluczone, że trafi do więzienia nawet na pięć lat. Już teraz dostał jednak nakaz wyprowadzenia się z mieszkania, w którym mieszkał z żoną, a także zakaz zbliżania się do dawnej ukochanej na 50 metrów.

Oświęcim nie może uwierzyć w zachowanie radnego

53-letni radny reprezentował w ostatnich wyborach Koalicję Obywatelską, z ramienia której udało mu się uzyskać mandat. Od tamtej pory spotykał się z licznymi pochwałami za swoją pracę na rzecz miasta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najnowsze wieści potwierdzają, że polityk miał stosować przemoc wobec swojej żony przez ostatnie cztery lata. Dopiero najnowsze wydarzenia sprawiły jednak, że postanowiła ona zasięgnąć pomocy ze strony policji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające
  5. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny
  6. Rodzina gwiazdora „Ranczo” odchodzi od zmysłów. Smutne informacje o jego stanie zdrowia

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News