Wojciech Cejrowski znany jest ze swojego ciętego języka i mówienia wprost tego co myśli. Stał się gwiazdą TVP Info gdzie regularnie dzieli się swoimi poglądami na bieżące wydarzenia. Ostatni jego występ w publicznej telewizji oburzył jednak nawet prezesa TVP.

Regularne występy Cejrowskiego w programie „Minęła 20” zdobywają coraz więcej fanów. To może się jednak niebawem skończyć, ponieważ jego ostatnie słowa wzbudziły oburzenie nie tylko po stronie opozycji, ale również po stronie zwolenników obozu władzy, z Jackiem Kurskim na czele.

Wszystko przez wypowiedź polskiego podróżnika nt. Donalda Tuska oraz Donalda Trumpa.

 Żaden rolnik nie kocha krowy od przodu. Donald Trump kocha naszą Polskę od przodu. Natomiast Donald Tusk, mam wrażenie, kocha tylko od tyłu. Obaj kochają, tylko Donald Tusk jest kochającym inaczej – oświadczył w programie na żywo Cejrowski na co prowadzący zareagował entuzjastycznie.

Po programie w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Co ciekawe, oburzonych nie było jedynie wśród zwolenników opozycji, ale także po stronie wspierających obóz władzy Prawa i Sprawiedliwości. Jednym z nich był dziennikarz, Piotr Semka.

Jak później dodał Semka, z jego słowami zgodził się sam prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski.

...

Zobacz również