To był ostatni odcinek Kuchennych Rewolucji. Wstrząsające słowa o nieuleczalnej chorobie

To był ostatni odcinek Kuchennych Rewolucji. Wstrząsające słowa o nieuleczalnej chorobie

To był ostatni odcinek sezonu Kuchennych Rewolucji. Widzowie oczekiwali fajerwerków, jednak wszystko przybrało dramatyczny obrót. Kwestie kulinarne zostały bowiem przyćmione przez nieuleczalną, straszliwie bolesną chorobę. 

Magda Gessler już od ośmiu lat objeżdża Polskę w reakcji na apele zdesperowanych właścicieli restauracji, poszukujących inspiracji i fachowej ręki przy prowadzeniu biznesu. Każdy kolejny sezon, a było już 17, cieszy się ogromną popularnością i oglądalnością, które pozwalają Gessler zmieniać naszą kuchnię na lepsze. Odcinki programu pełne są zwrotów akcji, złości i oczywiście słynnych złości i bluzgów prowadzącej, które jedynie podnoszą atrakcyjność audycji. Warto wspomnieć tutaj, że spadek temperamentu gwiazdy zmusił władze TVN do zaproszenia jej na dywanik. Włodarze mieli żądać powrotu do agresywnego prowadzenia, po prostu dawnej Magdy Gessler.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Przerażające. Właśnie spełnia się przepowiednia Rydzyka sprzed lat!

Ostatni odcinek w sezonie, który wyemitowano niedawno, szczególnie chwycił widzów za serca. Nieznana choroba niszczyła życie właściciela restauracji w Namysłowie, której znana restauratorka zdecydowała się pomóc.

"Kuchenne Rewolucje" odmieniły życie pana Marka

Ciężka choroba, z którą zmaga się pan Marek, właściciel restauracji Bistro Placek Chrupiący nie pozwalała mu pracować i dobierała chęć do życia. Rachunki za leczenie przewyższały możliwości jego i przedsiębiorstwa, które stworzył. Zamknięcie interesu nie wchodziło w grę, dlatego Magda Gessler podeszła do sprawy osobiście i wskazała panu Markowi specjalistę, z którym powinien się zobaczyć. Wiadomość o potrzebie wsparcia dla namysłowskiej restauracji błyskawicznie rozeszła się po sieci, gdzie internauci dołożyli swoją cegiełkę, by pomóc jej właścicielowi. "Rewolucja" nie tylko się udała i Magdzie Gessler smakowały podane jej dania, ale restauracja zyskała ogromny rozgłos. pozytywne komentarze i oceny z pewnością pomogły panu Markowi w walce z chorobą i w prowadzeni interesu. Można powiedzieć, że był to prawdziwy wielki finał. - Życzę żeby właściciel wyzdrowiał i samych sukcesów!! Na pewno, gdy będę kiedyś w Namysłowie, wpadnę na te pyszności; Dużo zdrowia życzę. W sobotę jak damy radę, Katowice meldują się na plackach. Odcinek godny finału; Wzruszyłam się tymi rewolucjami. Życzę zdrowia i sukcesów. Wiem, co to ból który lekarze zlewają, a człowiek chodzić nie umie. I nie wie dlaczego. Trzymam kciuki za Was :) - czytamy w komentarzach pod postem restauracji pana Marka z zamieszczonym zdjęciem jego z Magdą Gessler. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. To koniec cierpień prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. W końcu wyszedł ze szpitala
  2. Nie udało się. Odszedł po długiej, bolesnej walce
  3. W hitowym serialu TVP kochali go wszyscy. Padła śmiertelna diagnoza
źródło: eska.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News