4-letni Marek wyszedł przez bramę i ślad po nim zaginął. Rozpoczęły się poszukiwania, rodzina błaga o pomoc

4-letni Marek wyszedł przez bramę i ślad po nim zaginął. Rozpoczęły się poszukiwania, rodzina błaga o pomoc Źródło: fot. Policja

Osoby zaginione w Polsce poszukiwane są nie tylko przez policję, ale również inne służby. 4-letni Marek z Lubelszczyzny opuścił posesję przez otwartą bramę i udał się w nieznanym kierunku. Od kilku godzin trwają intensywne działania w celu odnalezienia chłopca, do pomocy zaangażowano lokalne zastępy strażackie oraz psy tropiące. Rodzina i policja błagają o pomoc.

Osoby zaginione poszukiwane są nie tylko przez funkcjonariuszy policji. Rodzina 4-letniego Marka z Lubelszczyzny błaga o pomoc wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu chłopca. 4-latek bawił się na podwórku, w pewnym momencie zniknął z oczu rodziców, którzy natychmiast powiadomili o zaginięciu chłopca lokalną policję. Dziecko wyszło przez otwartą bramę i podążyło w nieznanym kierunku. 

Osoby zaginione w Polsce - 4-latek zniknął z podwórka

 4-letni Marek zaginął 2 czerwca 2020 roku w miejscowości Burzec w pobliżu Łukowa w woj. lubelskim. Chłopiec bawił się na podwórku przed swoim domem, w pewnym momencie rodzice zorientowali się, że syn zniknął im z oczu. Około godziny 12:00 dziecko opuściło posesję przed otwartą bramę i udało się w nieznanym kierunku, nie pozostawiając po sobie śladów.

Po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu 4-latka, lokalne służby rozpoczęły intensywne poszukiwania dziecka. Na miejscu zdarzenia oprócz kilkudziesięciu funkcjonariuszy policji pracuje około 50 strażaków oraz psy tropiące. Służby korzystają również z dwóch łodzi. W trybie pilnym do pomocy ściągani  są policjanci z komendy w Łukowie, którzy mają dzisiaj wolne.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

4-letni marek zniknął sprzed swojego domu w okolicy godziny 12:00

W okolicy w której zaginął 4-letni Marek znajdują się stawy i bagna, a teren jest zalesiony. To powoduje, że służby i wolontariusze pracują w pocie czoła, by odnaleźć chłopca, który znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie.

Dzisiaj grzeje: 1. Sąsiad porwał trzylatkę i zrobił z nią niewyobrażalne rzeczy na oczach jej brata. Okropna sprawa z północnej Polski

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Niedawno cała Polska żyła historią zaginięcia 3,5-letniego Kacperka Błażejowskiego z Nowogrodźca. Niestety, finał poszukiwań chłopca był tragiczny, jego ciało wyłowiono z rzeki Kwisy. W związku z tym dramatem, zrozpaczona rodzina 4-letniego Marka oraz lokalna policja błagają o pomoc każdego, kto może pomóc w odnalezieniu dziecka. Liczy się czas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy raka trzuski. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Zbigniew Boniek podzielił się z Polakami bardzo smutną informację. Łączymy się w bólu
  3. Dała fryzjerowi wolną rękę, po zabiegu spojrzała w lustro. Widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Zakończono poszukiwania 4-latka w centralnej Polsce. Potwierdziły się przypuszczenia, policja przekazała oficjalny komunikat
  5. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przełożyli swój ślub
  6. Każda kasa w Biedronce skrywa cenną tajemnicę znaną nielicznym. Jej odkrycie jest mocno wartościowe

źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News