Orange Warsaw Festival 2019 - bilety. Ile kosztują?
Pixabay/Free-Photos
Wiadomości Pikio - 24 Kwietnia 2019

Ile kosztują bilety na Orange Warsaw Festival 2019? Ceny zwalają z nóg

Orange Warsaw Festival 2019 - bilety, ceny, opaski. Jedno z największych wydarzeń muzycznych roku zbliża się wielkimi krokami. Udzielamy podstawowych informacji na temat cen biletów i karnetów.

Orange Warsaw Festival 2019 - bilety i karnety to coś, co każdy miłośnik muzyki chciałby mieć w swoim posiadaniu. Tym bardziej, kiedy mowa o jednym z największych festiwali muzycznych w kraju. Wielkimi krokami zbliża się 12. edycja Orange Warsaw Festiwal. Pierwsze karnety, jak można się było domyśleć, rozeszły się w mgnieniu oka. Trwa sprzedaż drugiej puli biletów.

Orange Warsaw Festival - cena i opaski

12. edycja festiwalu zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Po współpracy z takimi gwiazdami jak Nelly Furtado czy Lauryn Hill organizatorzy nie zamierzali obniżać poprzeczki. Tegoroczna impreza również będzie obfitowała w gwiazdy światowego formatu. Na festiwalowej scenie pojawi się między innymi kontrowersyjna piosenkarka i aktorka Miley Cyrus. Wśród najpopularniejszych reprezentantów rodzimej sceny będziemy mogli usłyszeć znanego i cenionego rapera Quebonafide.

Sprzedaż pierwszej puli biletów trwała od 25 stycznia do 12 lutego obecnego roku. W tym okresie wszyscy fani mieli okazję nabyć bilety i karnety w najniższych cenach. Dla przykładu dwudniowy karnet kosztował 389 złotych. Im bliżej wielkiego wydarzenia, tym rosną karnetów. Obecnie trwa sprzedaż drugiej puli karnetów, biletów jednodniowych, a także wejściówek VIP. Jak podaje oficjalna strona internetowa imprezy wyprzedaż potrwa do 21 maja lub wyczerpania zapasów.

Karnet na cały festiwal kosztuje 419 złotych. Jeżeli wśród kupujących znajdują się fani tylko kilku lub jednego artysty, nie są oni zmuszeni do kupowania wejściówki na dwa dni. Istnieje możliwość nabycia pojedynczych biletów. Aktualnie kosztują one 259 złotych. Wszyscy, którzy dokonają zakupu biletów wymienią je później na opaski, które będą ich wejściówką na teren festiwalu. Organizatorzy, aby uniknąć kolejek, a także nieprzyjemnych i stresujących sytuacji punkty wymian biletów na opaski otworzą już 29 maja o godzinie 13:00.

Bilety na Orange Warsaw Festival 2019. Strefa VIP

Do 21 maja lub wyczerpania puli trwa sprzedaż karnetów i biletów jednodniowych na OWF. Nie oznacza to jednak, że miłośnicy muzyki nie będą mieli możliwości nabycia wejściówek po tym terminie. 22 maja rozpocznie się sprzedaż trzeciej, a zarazem finałowej puli biletów. Koszt w tym terminie sięgnie odpowiednio 439 zł za dwudniowy karnet oraz 279 zł za bilet na jeden dzień.

Organizatorzy przewidzieli również specjalne zniżki dla rodziców z dziećmi, niepełnosprawnych, a przede wszystkim rabaty dla klientów sieci komórkowej Orange. Dostępne będą również wejściówki VIP, ale ich ceny mogą przeprawić o zawroty głowy. Za najlepsze miejsca musimy dziś zapłacić 949 zł za dwa dni, a 569 zł za jeden.

Zachęcamy wszystkich tych, którzy zamierzają w tym roku bawić się podczas OWF, do zapoznania się z tabelą zniżek i rabatów, a także szczegółowych informacji odnośnie do sprzedaży biletów na oficjalnej stronie festiwalu.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ile zarabia się w food trucku? Fast food na kółkach pozwala się dorobić
  2. Czy w Krakowie nad Wisłą można pić piwo? Wielu będzie zaskoczonych
  3. Czy w Warszawie nad Wisłą można pić piwo? Odpowiedź nie jest prosta
  4. Chcesz się napić piwa nad Wisłą w Warszawie? Tutaj jest to legalne
  5. Kiedy jest Dzień Grilla? Wiosna już w pełni, można świętować
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News