Afera w Orange! Media: Operator
Wiadomości Pikio - 2 Czerwca 2018

Afera w Orange! Media: Operator "uśmiercił" swoją klientkę

Pani Wioletta z Piotrkowa przeżyła niedawno spory szok, którego niewielu ma możliwość doświadczyć. Po odłączeniu jej internetu przez Orange, mimo regularnie płaconych rachunków, postanowiła skontaktować się z obsługą klienta. Właśnie tam dowiedziała się, że... umarła.

O tej sprawie głośno zrobiło się w polskich media. Jak te donoszą, takiego czegoś jeszcze polskie telefonie komórkowe nie widziały. Pani Wioletta posiada telefon stacjonarny oraz niewielki pakiet internetu od popularnej sieci komórkowej Orange. Jakiś czas temu postanowiła podpisać nową umowę z operatorem. Na infolinię nie mogła się jednak dodzwonić, wysłała więc list polecony. Właśnie wtedy doszło do zadziwiającego nieporozumienia.

Orange uznało, że klientka nie żyje

Zerwanie umowy z operatorem może nastąpić w przypadku śmierci klienta i nadesłania przez jego bliskich oryginału aktu zgonu - wynika z regulaminu świadczeń usług komunikacyjnych. W przypadku pani Wioletty musiało dojść do pomyłki w trakcie wpisywania numeru PESEL kogoś, kto umarł. Zamiast poprawnego numeru nieboszczyka, wpisany został PESEL pani Wioletty. Najgorsze, że kobieta mimo licznych prób, nie mogła skontaktować się w tej sprawie z operatorem. Próbując dodzwonić się na infolinię Orange, potrzebne było wpisanie numeru PESEL, który jednak okazywał się "nieprawidłowy". Gdy pani Wioletcie udało się w końcu skontaktować z żywym pracownikiem i podać mu swój PESEL, mężczyzna zamarł. Zobaczył, że przy nazwisku kobiety widnieje informacja o śmierci klienta. Wtedy cała sprawa została wyjaśniona, choć usługa nie mogła zostać przywrócona przez jakiś czas. Orange obiecuje, że sprawdzą, z jakich przyczyn powstała nieszczęsna pomyłka i zrobią wszystko, aby taka sytuacja nie zdarzyła się w przyszłości.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kuchenne Rewolucje przyłapane na OSZUSTWIE! Widzowie są wściekli
  2. Ola Kisio urodziła! Znamy płeć dziecka
  3. Gwiazda "Na dobre i na złe" skrywa mroczny sekret. Nie ujawniła tego nikomu
<>iluzje_introCo jest nie tak z tymi zdjęciami? Przypatrz się uważnie...Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
iluzje_introCo jest nie tak z tymi zdjęciami? Przypatrz się uważnie...Czytaj dalej
<>dzieci21_Tych dzieci nie pozazdrościsz rodzicom! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
dzieci21_Tych dzieci nie pozazdrościsz rodzicom! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej