Awaria Orange w całym kraju. Klienci bez dostępu do internetu

Awaria Orange w całym kraju. Klienci bez dostępu do internetu Źródło: Wikipedia

Orange poinformowało dziś o bardzo poważnej awarii, która dotknęła niemal wszystkich klientów. Okazało się, że większość z nich musiała dziś radzić sobie z bardzo poważnymi utrudnieniami. Dostęp do internetu był mocno ograniczony.

Orange postanowiło poinformować swoich klientów o tym, że w ostatnim czasie musiało mierzyć się z bardzo poważną awarią. Wpłynęła ona na dzisiejsze plany milionów klientów, którzy nie mogli normalnie korzystać z usług znanej sieci. Szybko ukazało się wyjaśnienie, za sprawą którego klienci dowiedzieli się co wpłynęło na dzisiejsze problemy techniczne.

Okazało się, że firma musiała radzić sobie z problemami technicznymi, które nie były w żaden sposób zależne od niej. Klienci byli więc bezradni i choć od samego rana zgłoszono bardzo wiele usterek, to po pewnym czasie dowiedzieliśmy się, że Orange stara się jak najszybciej wyjaśnić problem i doprowadzić do jego naprawienia w jak najszybszym czasie.

Orange informuje o problemach

Przez długi czas sieć nie informowała na swoich kanałach w mediach społecznościowych o tym, że występują poważne problemy techniczne. Klienci mogli dowiedzieć się tego jedynie poprzez zadzwonienie na infolinię, gdzie można było usłyszeć informacje na temat usterki. Dopiero po kilku godzinach ukazała się wiadomość, że Orange pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Największe kłopoty mieli ci, którzy chcieli korzystać z usług serwisu Google, a więc także z YouTube. Stanowiło to poważne utrudnienie, w związku z czym w internecie pojawiło się mnóstwo zapytań. Dopiero po kilku godzinach udało się uratować sytuację i doprowadzić do pełnego wznowienia usługi.

Orange miało poważny problem

Internauci byli oburzeni tym, że przez długi czas w mediach społecznościowych nie pojawiały się żadne wiadomości na temat awarii, choć powinny zostać przekazane na krótko po rozpoznaniu problemu. Mimo wszystko pojawiły się również głosy tych, którzy cieszyli się, że firma poradziła sobie z awarią tak szybko nawet pomimo tego, że dziś mało kto w Polsce zajmuje się tego rodzaju problemami.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News