Jak powszechnie wiadomo, rządzący szybko zapominają o bardzo chętnie wygłaszanych w czasie kampanii wyborczej zapowiedziach. Jedną z nich, która padła z ust Beaty Szydło, przypominają dziś politycy oraz zwolennicy opozycji, wytykając premier hipokryzję.

Za nami kolejna miesięcznica smoleńska, która wiązała się także z powstaniem zgromadzenia osób przeciwnych Jarosławowi Kaczyńskiemu oraz sposobowi, w jaki rzekomo pielęgnuje on pamięć o ofiarach katastrofy z 2010 roku. Po raz kolejny w Warszawie na tę okazję zgromadzono tysiące policjantów, którym zdarzało się używać siły wobec protestujących.

W 2015 roku Beata Szydło bardzo stanowczo zapowiadała jednak, że podczas rządów Prawa i Sprawiedliwości do tego typu sytuacji nigdy nie dojdzie. Jako że słowa te zostały uwiecznione na nagraniu, dziś odświeża je na Twitterze opozycja, otwarcie wytykając premier hipokryzję.

Polityk w żaden sposób nie odpowiedziała na oskarżenia i raczej nie poruszy tego kontrowersyjnego tematu. Staje się on jednak coraz bardziej popularny na portalach społecznościowych, więc prawdopodobnie nie ucichnie zbyt szybko.

ZOBACZ TAKŻE

...

Zobacz również