Opozycja tego NIE PRZEŻYJE. Ziobro zostanie awansowany!

Opozycja tego NIE PRZEŻYJE. Ziobro zostanie awansowany! Źródło: flickr.com

Ta informacja to prawdziwa bomba. Ziobro czekał na awans od dawna i musi teraz otwierać butelkę z szampanem! A wszystko dzięki Jarosławowi Kaczyńskiemu, który wyciągnął do niego rękę po raz kolejny. 

Według informacji "Super Expressu" może być możliwy wariant ze Zbigniewem Ziobrą jako wicepremierem. Dziennik sugeruje, że będzie to realne gdy prezes Kaczyński sam stanie na czele rządu. Ziobro i Kaczyński mieli już się nawet spotkać w tej sprawie. Minister sprawiedliwości musiał opuścić posiedzenie rządu! W zamian przy stole z Beatą Szydło siedział wiceminister Michał Woś. Ziobro miał być widziany przy siedzibie PiS-u na Nowogrodzkiej we wtorek.

Kaczyński chce zrobić z Ziobry wicepremiera

Jeden z czołowych polityków partii rządzącej zdradził "Super Expressowi" następujące informacje: Rozmawiali o zaostrzeniu kar dla sędziów i prokuratorów za korupcję. Ale przede wszystkim o rekonstrukcji rządu. W nowym rozdaniu minister liczy na wejście do ścisłego kierownictwa rządu. Skoro wicepremierem jest inny koalicjant, szef „Porozumienia” Jarosław Gowin, to Ziobro - jako szef SP, czyli drugiego koalicjanta, również chce wzmocnić swoją pozycję. Pod warunkiem, że na czele rządu stanie osobiście prezes Kaczyński. ZOBACZ TAKŻE: Ziobro przechodzi do ataku! "Albo prezydent przejdzie do... Poseł Arkadiusz Mularczyk z partii Ziobry "Solidarna Polska" także postanowił się odnieść do wydarzeń, jakie miały miejsce na Nowogrodzkiej. - Minister Ziobro wicepremierem? To dobra koncepcja. Byłaby wzmocnieniem jego roli i docenieniem jego walki z przestępczością - komentuje dla "Super Expressu" Mularczyk. ZOBACZ TAKŻE: Media o tym milczą. "To będzie polityczna śmierć Ziobry" Resort na którego czele stoi Ziobro nie chciał się w żaden sposób odnosić do medialnych doniesień. Jak Kanthak, rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości zdecydowanie powiedział: Minister nie będzie się odnosił do spekulacji na temat zmian w rządzie. Źródło: wpolityce.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News