Kiedy policjanci zobaczyli, kto był kierowcą, wbiło ich w ziemię. Szokujący wypadek na Opolszczyźnie
Karol Zaborowski - 28 Grudnia 2018

Kiedy policjanci zobaczyli, kto był kierowcą, wbiło ich w ziemię. Szokujący wypadek na Opolszczyźnie

Opolszczyzna jest teraz na ustach wszystkich Polaków, a to za sprawą wypadku, który miał tam miejsce. Jednak to nie sama kolizja najbardziej szokuje, a kierowca, który ją spowodował. Kiedy policjanci zobaczyli, kto siedzi za kierownicą, wbiło ich w ziemię.

Opolszczyzna kojarzy nam się przede wszystkim z festiwalem muzycznym, który co roku odbywa się właśnie w Opolu. Jednak teraz wszyscy mówią o Namysłowie, w którym doszło do bardzo niecodziennej sytuacji, która na pierwszy rzut oka wcale nie wyglądała na tak niezwykłą. Dopiero gdy na miejsce przybyła policja wszystko wyszło na jaw, a funkcjonariusze nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Opolszczyzna: wypadek, jakiego jeszcze nie widzieliśmy

Nie ulega wątpliwości, że na polskich drogach dochodzi do gigantycznej ilości wypadków. Widać to szczególnie teraz, gdy wszyscy są skupieni najpierw nad świątecznymi wyjazdami, a teraz kierują swoje kroki w miejsca, gdzie zaplanowali swoje sylwestrowe szaleństwa. W telewizji innych mediach co rusz jesteśmy informowani o kolejnych utrudnieniach w ruchu drogowym w różnych częściach Polski. Jednak żaden z tych wypadków nie przebija tego, co stało się w Namysłowie. Miejscowa policja została poinformowana o tym, że samochód wjechał w witrynę jednego ze sklepów. Teoretycznie wydaje się to być banalną sprawą. Kierowca zagapił się, stracił panowanie nad kierownicą, przysnął, albo jest pod wpływem alkoholu i doszło do wypadku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej

Za kierownicą... dziecko

Nic bardziej mylnego, ponieważ osobą, która kierowała pojazdem okazał się 3-latek. Chłopiec wraz z tatą i wujkiem udał się na zakupy. Gdy jego tata zajmował się swoimi sprawami, malec pozostawał pod opieką wujka. Jednak 3-latek w pewnym momencie przesiadł się na siedzenie kierowcy, a następnie przekręcił kluczyk w stacyjce. To doprowadziło do kolizji z witryną sklepu. Co więcej, okazało się, że ojciec chłopca nie ma prawa jazdy. Sprawa już niebawem ma trafić przed sąd w Kluczborku, gdzie będą badane wszystkie okoliczności jej zajścia. Nie ulega jednak wątpliwości, że to wszystko brzmi niczym scenariusz jakiegoś filmu, a jednak wydarzyło się naprawdę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda otrzymał bardzo bolesny cios. Jeszcze nikt go tak nie wyśmiał
  2. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
  3. Ogromna awantura wstrząsnęła widzami Barw Szczęścia. Odbierze wam mowę
  4. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  5. Hanna Lis nie jest taka biedna, jak mówią? Jej mieszkanie opływa w luksusach
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News