Afera na całą Polskę! Doda kazała Kammelowi przerwać, Opole się posypało

Afera na całą Polskę! Doda kazała Kammelowi przerwać, Opole się posypało Źródło: fot. Insstagram.com/dodaqueen

O tym, że Dorota Doda Rabczewska zawsze dba o swoje dobre imię i nie da się ośmieszać, wiedzą wszyscy. Wczoraj przekonało się o tym Opole, gdzie od dwóch dni odbywa się 55. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej. Z wokalistką nie ma żartów i to dosłownie. 

Każda kolejna edycja festiwalu, który od 1963 roku gości Opole jest prawdziwym świętem polskiej piosenki rozrywkowej. Na imprezie zjawiają się największe gwiazdy, legendy i debiutanci, którzy mają nawet specjalny koncert, na którym mogą zaprezentować swoją sztukę. W tym roku wśród występujących artystów zabrakło Dody, która odbywa właśnie trasę koncertową. Pomimo tego imię piosenkarki pojawiło się w żarcie, które zdecydowanie się jej nie spodobał. Z powodu reakcji artystki, prowadzący koncert Tomasz Kammel, musiał zmienić scenariusz, którym chciał się kierować. Jak się okazuje Doda nawet nie występując na Amfiteatrze Tysiąclecia, ma wpływ na to, co się na nim dzieje.

Opole: Doda oburzona żartem Kammela

Między koncertami prowadzący sypał mało śmiesznymi żartami, które na dodatek miał zapisane w scenariuszu festiwalu. Zanim jeszcze Tomasz Kammel miał szansę "rozbawić" publiczność, treść jednego z nich trafiła do Dody za pośrednictwem obecnej na miejscu osoby. Jak sama napisała w swojej relacji na Instagramie, Rabczewska "posikała się ze śmiechu" - Nie wszyscy, którzy zaczynają od śpiewania, tak kończą. Weźmy np. Dodę. Zaczynała od śpiewania, a kim jest teraz? Jest kobietą mafii…- brzmiał żart w pierwotnej wersji. Pod naciskiem gwiazdy Kammel zmienił nieco brzmienie swojego dowcipu, tak by nie kojarzył się już z problemami prawnymi, przez które przechodzi obecnie Doda. Chodzi o sprawę rzekomego zastraszania jej byłego partnera Emila H. - Taka Doda, proszę bardzo, ona śpiewała, śpiewała, śpiewała, aż nagle stała się muzą... Władysława Pasikowskiego! Sam bym chciał być taką muzą! - powiedział podczas show dziennikarz. - Można elegancko i miło? Można - zareagowała Doda. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niezwykle śmiałe, intymne wyznanie Rodowicz. „Musiałby być młodszy”
  2. „To koniec Polsatu”. Gwiazda stacji przyłapana na tajnym spotkaniu, wszystko wyszło na jaw
  3. Wpadka Rusin przejdzie do historii DDTVN. Internauci zwijają się ze śmiechu
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News