Afera w Opolu! Górniak uderzyła w twarz gwiazdora. Teraz się tłumaczy

Afera w Opolu! Górniak uderzyła w twarz gwiazdora. Teraz się tłumaczy Źródło: fot. Instagram/@edytagorniak

Tegoroczne Opole obfitowało w wiele różnych sytuacji, które można uznać za kontrowersyjne. Jedną z największych afer festiwalu był moment, w którym Edyta Górniak uderzyła w twarz innego gwiazdora. Teraz artystka tłumaczy swoje zachowanie.

W kuluarach festiwalu na przestrzeni lat często zdarzały się spięcia, ale takiej akcji nie było nigdy. Edyta Górniak pozując na ściance spoliczkowała Donatana. Gwiazdor chwile przed ciosem złapał artystkę za pośladek. Zdecydowanie sobie na karę zasłużył.

Edyta Górniak tłumaczy swoje zachowanie

Donatan znany jest ze swoich seksistowskich zachowań i poglądów. Kiedy jednak postanowił złapać Edytę za pośladek, ta nie pozwoliła mu na taki gest. Absolutnie nie próbowała udawać, że nic się nie stało. Teraz, kiedy trąbią o tym wszystkie media, artystka postanowiła wytłumaczyć, czemu to zrobiła. - Są sytuacje, których nie można ignorować. Mam nadzieję, że ten gest wyznaczy granice, których nie można przekraczać - powiedziała Górniak w rozmowie z portalem Pudelek. Górniak zwróciła tym uwagę na bardzo poważny problem. Tego typu zachowania są bowiem w przestrzeni publicznej tolerowane i wszechobecne. Niewiele osób zareagowałoby tak gwałtownie i zdecydowanie jak Edyta. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jest przepiękną dziennikarką Polsatu. Cierpi na straszną, nieuleczalną chorobę
  2. Tusk wykończy Platformę?! Koszmar Schetyny o krok od realizacji
  3. Morawiecki WYKORZYSTAŁ chorobę Kaczyńskiego?! Będą DYMISJE
  4. „To koniec Polsatu”. Gwiazda stacji przyłapana na tajnym spotkaniu, wszystko wyszło na jaw
  5. Wpadka Rusin przejdzie do historii DDTVN. Internauci zwijają się ze śmiechu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News